آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قوانین بخش آزاد و مناسبت ها

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام
دوستان جدیدا وقتی آخرین ارسالات سایت رو مرور میکنم با بسیاری از تاپیکهای نامربوط به سایت مواجه میشم که برای سایت صورت خوشی نداره. سایت ما یک سایت تخصصی هست و هدف از ایجاد کردن بخش مباحث آزاد و مناسبت ها خیلی دور شدن از تخصص سایت نبوده.
مثلا در بخش آزاد هر بحثی جایز نیست و بیشتر مباحثی که مربوط به سایت هست یا مسئله خاصی که واقعا بدرد بخور و کاربردی هست باید مطرح بشه.
الآن یک بخش تفریحی شده که دائما تاپیکهایی برای سرگرمی و تفریح در آن زده میشه.
یا در بخش مناسبات برای تولد و تسلیت و دعا برای مریضان تاپیک زده میشه. البته من هم خوشحال میشم تبریک بگم به کسی و یا دعا کنم برای مریض هر فردی. ولی خوب در یک سایت تخصصی صورت خوشی نداره که و قتی آخرین ارسالات رو سرچ میکنیم دائما به جای مباحث اصلی با این تاپیکها برخورد کنیم.

من این مسئله رو با معاونان و مدیر کل سایت هم قبلا مطرح کردم و همه موافقن که منبعد در بخش مباحث آزاد و مناسبت ها مباحث غیر کاربردی ایجاد نشه.
در بخش مناسبتها فقط تبریک به مدیران جدید ، ارتقاء دیگر مدیران و یا ایام خاص کشوری مطرح میشه. مدیران در بخش مدیران میتونن اگر از نزدیکان درجه یک مدیری به رحمت خدا رفت به او تسلیت بگویند.
در بخش مباحث آزاد هم موضوعات کاربردی که در بخشهای اصلی جایی برایشان در نظر گرفته نشده (مثلا میز تعمیرکار از موضوعات خوب این بخش هست) یا اخبار مهمی که میتونه جالب باشه.
برای تبریک تولد و مسائل اینچنینی میتونید در چت باکس یا پیام خصوصی به کاربر تبریک بگید.
با تشکر از شما

بالا