آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ققط چراغ پاور روشن میشه

edison_6969

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-13
18
14
سلام خسته نباشید مودم من فقط چراغ پاورش روشن میشه ای سی هاش همه کار میکنند و طبیعی داغ میکنند درضمن چراغ 1 2 4 خیلی ضعیف یکسره روشن هستش و چراغ اینترنت هم بعضی اوقات روشن خاموش میشه .دیگه نه ریستارت میشه نه با لن به کامپیوتر وصل میشه و نه اسمش با وای فایو سرچ میشه و.. کلا دگ کاری انجام نمیده تمام خازن ها و اتصالها رو با مالتی متر چک کردم سالم بود.(مودم 2ساله یکسره روشن بوده و دیروز یکدفعه ایطور شد)لطف کنید راهنماییم کنید
مدلش هم
ver 3.4

tplink td-w8901g

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خسته نباشید مودم من فقط چراغ پاورش روشن میشه ای سی هاش همه کار میکنند و طبیعی داغ میکنند درضمن چراغ 1 2 4 خیلی ضعیف یکسره روشن هستش و چراغ اینترنت هم بعضی اوقات روشن خاموش میشه .دیگه نه ریستارت میشه نه با لن به کامپیوتر وصل میشه و نه اسمش با وای فایو سرچ میشه و.. کلا دگ کاری انجام نمیده تمام خازن ها و اتصالها رو با مالتی متر چک کردم سالم بود.(مودم 2ساله یکسره روشن بوده و دیروز یکدفعه ایطور شد)لطف کنید راهنماییم کنید
مدلش هم
ver 3.4

tplink td-w8901g

دوست عزیز برای مودم شما کاری نمیشه کرد بهتره بری یه جدیدش رو بخری چون مودمهای تی پی لینک چینی هستند و ا گر یک ماه شبانه روز بصورت ثابت و بدون خاموشی روشن باشند از بین می روند ولی شما گفتید دوسال مداوم روشن بوده به نظر من عمر مفید مودم شما تموم شده و باید یک جدیدش رو بخری
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mojtaba00

Dre4sy

کاربر
2020-04-21
1
0
سلام
مودمم فقط چراغ پاورش روشن میشه
چیکارش میشه کرد

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,945
به نظر بنده بهتره خازنهای روی برد رو تعویض بکنی تعدادشون هم زیاد نیست وپروگرام کردن ای سی فلاش عکس برد رو بگذاری بهتره اگر چیپ برد bga بود بعد از مراحل قبلی در انتها هیت ملایم با مایع فلاکس .

بالا