آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

رفع اشکال از پورت hdmi

reza_fpc

کاربر
2010-11-07
4
5
باسلام ،
اینجانب در هنگام اتصال پورت hdmi به تلویزیون تصویری و سیگنالی دریافت نمی کنم مدل لب تاب asus n55sl است .
البته این اتفاق بعد از رفتن برق در هنگام مشاهده فیلم و خاموش شدن ناگهانی لب تاب اتفاق افتاد .

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,841
سلام-شما اول تفکیک عیب کن ببین مشکل از تلویزیون است یا از لپتاپ پورت hdmi تلویزیون را به یک dvdوصل کن ببین تلویزیون پخش میکند یا نه بعد پورت لپ تاپ را به یک تلویزیون دیگر وصل کنید ونتیجه را اعلام کنید تا اساتید راهنمایی کنند خدانگهدار

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز شما حتما یکبار درایور کارت گرافیک خود را مجدد نصب کن .
در مرحله بعد بین روی پایه های پورت HDMI ولتاژ داری یا نه . اگه نداشتی المان های قبل اون رو چک کن . فیوز احتمال سوختنش هست

reza_fpc

کاربر
2010-11-07
4
5
با تشکر از پیگیری شما
تلویزیون مشکلی ندارد با دستگاه های دیگر چک شده است . اشکال 100٪ از پورت است .کابل هم تست شده .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: مهدی4

reza_fpc

کاربر
2010-11-07
4
5
دوست عزیز شما حتما یکبار درایور کارت گرافیک خود را مجدد نصب کن .
در مرحله بعد بین روی پایه های پورت HDMI ولتاژ داری یا نه . اگه نداشتی المان های قبل اون رو چک کن . فیوز احتمال سوختنش هست
با تشکر از پیگیری شما
من حتی ویندوز و گارت گرافیک هم یکبار مجدداً نصب کردم اما نتیجه ای نداشت و همچنان سیگنالی ارسال نمی کرد .
چگونه از پایه های hdmi ولتاژ بگیرم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: مهدی4

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
رو پایه های سوکت با مولتی متر . باید آشنای داشته باشین با ولتاژ گیری

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,841
سلام-در مسیر hdmi یک ایسی ایپرام وجود دارد که اگر معیوب شود ارتباط قطع میشود درضمن این ایسی بیشتر اوقات از پورت تلویزیون ولتاژ میگیرد خود کابل هم میتواند معیوب باشد موفق باشید

بالا