آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مودم8khz

قاضي

کاربر
2009-05-14
5
0
با سلام
بنده به يك مدار مودمfskبا رنج فركانسي 8khz(ويژه ارسال ودريافت ديتا از مركز ارائه دهنده اينترنت)مخواستم سرعت برايم مهم نيست فقط رنج فركانسيش 8khzباشد لطفا هر چه زودتر جوابم رو بدهيد باتشكر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
با سلام
بنده به يك مدار مودمfskبا رنج فركانسي 8khz(ويژه ارسال ودريافت ديتا از مركز ارائه دهنده اينترنت)مخواستم سرعت برايم مهم نيست فقط رنج فركانسيش 8khzباشد لطفا هر چه زودتر جوابم رو بدهيد باتشكر
با سلام :
دوست عزیز این مدارهای درخواستی شما برفرض اینکه موجود هم باشند (فرستنده 20 واتی با 300 مگ و چهاربرابر کننده و.... ) اولا هیچکدوم از قطعات مهم و اصلی انها را پیدا نمیکنید و در صورت ابتیاع هم امکان مونتاز و ساخت به صورت دستی و مبتدی ندارند (از درخواست چهاربرابر کننده فرکانستون مشخص میشه که مبتدی هستید وگرنه خود همون ایسی fsk قادر است تا یک مگ را ساپورت کند ) و لازمه ابزارهای دقیق و کارگاه های مجهز و ایستگاه های مخابراتی میباشد که از بازم از عهده فرد خارج است و* غیر مجاز * برای رفع نیاز و مشگل شما - پیشنهاد میشود یک دستگاه وایرلیز اماده تهیه و استفاده کنید که هم مدم و فرستنده و همه درخواست های شما را یکجا در خودش دارد .
با تشکر .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

قاضي

کاربر
2009-05-14
5
0
با سلام
اولا ندانستن مشخصات يك اي سي دليل بر مبتدي بودن نميشه ثانيا بنده فقد اطلاعات اي سي xr2211 رو تونستم مطالعه كنم ثالثا بنده چون يك مدار مدلاتور با xr2206را هيو حاضر دارم گفتم شايد شما كمكي در اين زمينه به من و.... كرده باشيد و...... باتشكر

بالا