آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

ساخت gps finder

علی کرمی

کاربر
2013-02-13
6
5
سلام میخواستم بدونم کسی میتونه قطعه ای بسازه که مثل جی پی اس عمل کنه منته از گوشی جدا باشه یعنی یه قطعه جدا از گوشی داشته باشم که گوشی بتونه مکان اون را نمایش بده مثل جی پی اس

mbs_3366

کاربر
2013-07-07
11
13
سلام دوست عزیز.
بله امکانش هست و حتی نمونه هایی از این دستگاه ها رو میتونی تو بازار پیدا کنی. مثلا avl سیستم های تعببن موقعیت ای هست که بر روی ماشین ها نصب میشه و موقعیت خودرو رو هر لحظه میتونه برای شما ارسال کنه.
اگه سوال دیگه ای داشتی من کمکت میکنم.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
فقط یک گوشی دیگه داشته باشید کافیه! میتونید روی اون یکی گوشی برنامه ای نصب کنید که موقعیتش رو از gps بگیره و به یک وب سایت مثلا ارسال کنه و با این یکی گوشی موقعیتش رو روی وب سایت دنبال کنید که برنامه هاش و وب سایتهاش آماده هست. بعضی رایگانن بعضی پولی. یا اینکه خودتون براش برنامه بنویسید که موقعیتش رو با بلوتوث ارسال کنه و این طرف هم برنامه ای داشته باشید که موقعیتی که با بلوتوث دریافت میکنه روی نقشه نشون بده.
اگر خودتون حرفه ای نباشید میتونید از برنامه های عمومی استفاده کنید که به این کار اصطلاحا میگن gps tracker ...

یعنی شما یک شیء رو روی نقطه دنبال میکنید. روی بسیاری از وسایل نقلیه شرکتها نصب می کنن و هر لحظه ماشینهای خودشون رو زیر نظر دارند. مخصوصا کشورهای اروپایی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Majid_ME

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام امکان ساختش وجود داره قبلا تو سایت های خارجی پروژه هایی با این عنوان دیده بودم
اگر دنبال مدار و برنامه امادش هستید که هیچ باید بگردید ممکنه پیدتا بشه ممکنه چیدا نشه !
اگر دنبال طراحی و ساختش هستید بسیار دردسر داره و پیچیدست ولی شدنیه

بهتر بود هدفتون از این کار رو مشخص کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sattar62
بالا