آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پاک کننده یا Eraser ای سی

toloosoft

کاربر
2010-06-03
46
132
سلام

سلام من خودم از این اریزر ها درست کردم خوب جواب میده یک منبع تغذیه میخواد که توی لامپ های کم مصرف وجود داره و یه لامپ uv ویک قوطی
دوست عزیز بنده هم میدونم یه تغذیه میخاد و یه لامپ uv مسئله اینه به هرکسی میگم لامپش چیه؟چند واته؟کجا گیرم میاد؟
بحث تغذیشم لامپش پیدا بشه اونو میشه حلش کرد

دوستان مگه پروگرمر ها قادر به ایریز کردن این مدل آی سی ها نیستن ؟؟؟

کلا تو چه دستگاه هایی از این مدل ایپیرام ها استفاده میشه ؟؟

دوست عزیز این ای سی قدیمیه و فقط به صورت سخت افزاری پاک میشه!
یعنی روی ای سی یه دایره شیشه ای هست که باید زیر اشعه قوی uv حدود چند دقیقه بمونه تا خالی بشه
والا موارد استفاده بنده برای ترازوهای دیجیتال هست...
درسری های قدیم ترازوها این ای سی زیاد استفاده میشه.البته منظور از سری قدیمی تولیدات تا نهایتا 3 سال پیش شرکتهای معتبر مثل پند و محک

"علیرضا"

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام

دوست عزیز بنده هم میدونم یه تغذیه میخاد و یه لامپ uv مسئله اینه به هرکسی میگم لامپش چیه؟چند واته؟کجا گیرم میاد؟
بحث تغذیشم لامپش پیدا بشه اونو میشه حلش کرد

دوست عزیز این ای سی قدیمیه و فقط به صورت سخت افزاری پاک میشه!
یعنی روی ای سی یه دایره شیشه ای هست که باید زیر اشعه قوی uv حدود چند دقیقه بمونه تا خالی بشه
والا موارد استفاده بنده برای ترازوهای دیجیتال هست...
درسری های قدیم ترازوها این ای سی زیاد استفاده میشه.البته منظور از سری قدیمی تولیدات تا نهایتا 3 سال پیش شرکتهای معتبر مثل پند و محک

"علیرضا"
سلام
ler121a
مشخصات فنی
پاک کننده ایپرام ماورای بنفش
ظرفیت 12 عدد آی سی 24 پین یا 9 عدد آی سی 32 پین

در بازار قیمتش 300 هزارتومان است

toloosoft

کاربر
2010-06-03
46
132
سلام
ler121a
مشخصات فنی
پاک کننده ایپرام ماورای بنفش
ظرفیت 12 عدد آی سی 24 پین یا 9 عدد آی سی 32 پین

در بازار قیمتش 300 هزارتومان است

سلام
ممنون از ارسال پستتون ولی عزیز قیمت و کیفیت این پاک کننده ها رو دارم ومصرف من اینقدر بالانیس که بخوام برای نهایتا10عددای سی در ماه 300 هزارتومن هزینه کنم!
الان تو بازار با هزینه1000 الی 1500 تومان برام پاک میکنن ودستگاه هایی که ازشون دیدم نه تایمر داره و نه جای ای سی و نه هیچ چیز دیگه!
اکثرا دست سازن که طبق بررسی من البته قبل این گرونی ها و... یه هزینه حدود یک پنجم قیمت شرکتی این دستگاه ها درمیاد
ولی مشکل اینجاس که لامپ UV بامقدار واته فکر کنم 4 یا 40 بودکه چندماه پیش پیگیری میکردم توبازار اصفهان گیرم نیومد

"علیرضا"

بالا