آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در روشن شدن لب تاپ toshiba tecra s3

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوستان یک لب تاب توشیبا برام اوردن که روشن نمی شود مدل toshiba tecra s3 وقتی دکمه پاور را فشار میدم ال ای دی سبز که روشن است رنگان نارنجی میشود و شرو به چشمک زدن می کند و لب تاب هیچ عکس العملی ندارد و رم و cpuرا هم عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرد راستی فن سی پیو هم روشن نمیشود فقط ال ای دی نارنجی چشمک می زند با تشکر

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوست عزیز .من اول باطری بایاس رو در اوردم و بعد کلید پاور را چند ثانیه نگه داشتم و بعد تمام برد را با تینر 20هزار کامل شتشو دادم و بعد یک هیت گرفتم و بدون اینکه رم و دیگر قطعات را به ان وصل کنم اداپتور را به ان زدم و استارد کردم استارت شد و بعد که قطعات را روی ان وصل کردم دیگر چراغ نارنجی چشمک زن شد ودیگر قطعات را در اوردم وتست کردم دیگر استارت نشد همان عیب دارد ......ولتاژ3.3ولت روی پاور است ..راستی نقشه این مدل راکسی دارد و ایسی بایاس شمارش چنده با تشکر

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز بایوس پروگرام باید بشه . تو نت سرچ کنی پیدا میشه بایوسش . من مادربردش و تا حالا ندیدم ولی باید یکی از مارک های بایوس باشه دیگه

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
سلام.منم دقیقا همین مشکل دارم. مشکلشو کسی نمیدونه؟

درود
دوست عزیز اگه مدل لپ تاپ شما همین مدله باید عنوان میکردید که با همین برند و همین مدل
اما اگه مدل و برند دیگه ای هست باید درقسمت مربوطه پست بزنید
.................................
شما در وحله اول از سالم بودن شارژر باید مطئمن شوید( در صورت سالم بودن شارژر)
دوم باید بایوس را باید پروگرام کنید و نتیجه را اعلام کنید

بالا