آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ترفند: افزایش سرعت اینترنت از طریق رجیستری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,077
25,016
44
Azarbayjan-Miandoab
این کارو حتما انجام دهید تا سرعت اینترنتتان تا ده برابر افزایش پیدا کند [hide]. این کار باعث می شود هر صفحه ای برای دومین بار یا بعد از آنکه میخواهد باز شود به سرعت هر چه تمام باز شود.[/hide][hide]

توجه: اگر مراحل را انجام دادید و در ابتدا تغییری احساس نکردید آن را پاک نکنید چون در جایی که شما فکرش را نمی کنید به کمکتان می آید بدون اینکه شما بفهمید.
ابتدا به Start بروید و در Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.
حال به دنبال این عبارت بگردید:
[HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Internet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
MaxConnectionsPerServer (1
MaxConnectionPerl_OServer (2
ممکن است این دو عبارت را نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کلیک راست کنید و از قسمت [New]، روی [DWORD] کلیک کنید.
سپس عبارت شماره 1 را بنویسید . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام دهید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کلیک کنید و در قسمت [Value data] برای گزینه اول عدد 8 و برای گزینه دوم حرف a را وارد کنید و سیستم را Restart کنید.
توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت کنید. یا می توانید از چیزی که در این خبر توسط سافت گذر نوشته شده است کپی و در رجیستری Paste کنید.
منبع:softGozar
[/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]

آخرین ویرایش:

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
فقط بیخود و بی جهت تشکر زدیم اگه زوری نبود که نمیزدم
حیف این همه تشکر . تو این انجمن تشکر هم زوری شده !!!!!!!!!!!!
:155:
با سلام :
همکار محترم تشکر از دیگران اجباری نیست اما علت تشکر از دیگران:
1-تمرین قدردانی کردن از دیگران در همه امورات زندگی
2-انگیزه بخشیدن به دیگران برای تبدیل شدن یک نیرو از بالقوه به بالفعل
3-نشانه جالب توجه بودن مطلب مورد نظر
4-یک دلیل مهم دیگر برای این‌که چنین عادتی را در خود شکل بدهید این است که با قدردانی کردن از دیگران، خودتان در وضعیت روحی و احساسی خوب و بالایی قرار خواهید گرفت.
وقتی از دیگران قدردانی کرده و خوبی‌هایشان را برمی‌شمارید احساس می‌کنید که نعمت‌های فراوانی به سوی خود جذب می‌کنید. شما در حقیقت قدر نعمت‌هایی را می‌دانید که از وجودشان بهره‌مند هستید، و دیگر حواستان جذب نداشته‌هایتان نمی‌شود. تمام توجه‌تان معطوف آن نعمت‌هایی می‌شود که دریافت می‌کنید و با این کار همواره نعمت‌های بیشتری را به سوی خود جلب می‌کنید (مصداق واقعی این شعر زیبای پارسی: شکر نعمت نعمتت افزون کند/ کفر نعمت از کفت بیرون کند).
و از آن‌جا که بر اساس قانون جذب، همسان‌ها یکدیگر را جذب می‌کنند، لذا هر چه ‌بیشتر از دیگران تقدیر کنید به همان نسبت از جانب دیگران مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرید و احساس بهتری به شما دست می‌دهد. هر روز نعمت‌های بیشتری نصیب شما شده و آرامش در زندگیتان جاری می‌شود.
حالا قضاوت با خودتان هست یا تشکر کنید یا بدون تشکر از کنار مطلبی رد شوید

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پست بعد از ایشون، هم من و هم همکاران گفته بودن این کار محسوس نیست. پس میتونستید خیلی راحت از این ترفند بگذرید ولی خودتون علاقه مند بودین اون رو بخونید.

والبته پول که ندادید یک تشکر زدید اینقدر برایتان گران تمام شده که چنین ناراحتید؟؟؟

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
با سلام :
همکار محترم تشکر از دیگران اجباری نیست اما علت تشکر از دیگران:
1-تمرین قدردانی کردن از دیگران در همه امورات زندگی
2-انگیزه بخشیدن به دیگران برای تبدیل شدن یک نیرو از بالقوه به بالفعل
3-نشانه جالب توجه بودن مطلب مورد نظر
4-یک دلیل مهم دیگر برای این‌که چنین عادتی را در خود شکل بدهید این است که با قدردانی کردن از دیگران، خودتان در وضعیت روحی و احساسی خوب و بالایی قرار خواهید گرفت.
وقتی از دیگران قدردانی کرده و خوبی‌هایشان را برمی‌شمارید احساس می‌کنید که نعمت‌های فراوانی به سوی خود جذب می‌کنید. شما در حقیقت قدر نعمت‌هایی را می‌دانید که از وجودشان بهره‌مند هستید، و دیگر حواستان جذب نداشته‌هایتان نمی‌شود. تمام توجه‌تان معطوف آن نعمت‌هایی می‌شود که دریافت می‌کنید و با این کار همواره نعمت‌های بیشتری را به سوی خود جلب می‌کنید (مصداق واقعی این شعر زیبای پارسی: شکر نعمت نعمتت افزون کند/ کفر نعمت از کفت بیرون کند).
و از آن‌جا که بر اساس قانون جذب، همسان‌ها یکدیگر را جذب می‌کنند، لذا هر چه ‌بیشتر از دیگران تقدیر کنید به همان نسبت از جانب دیگران مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرید و احساس بهتری به شما دست می‌دهد. هر روز نعمت‌های بیشتری نصیب شما شده و آرامش در زندگیتان جاری می‌شود.
حالا قضاوت با خودتان هست یا تشکر کنید یا بدون تشکر از کنار مطلبی رد شوید

سلام
بله مهندس شما درست میفرمایین در صورتی که زوری نباشه . و باید طرف رضایت کامل داشته باشه تا ته دلش راضی به این عمل نباشه چه فایده . حرف شما مثل این میمونه که یکی بیاد هیچی بهت نده وقت تو تلف هم بکنه بعد بهش بگین چرا ازمن تشکر نمیکنی . تو باید از من تشکر کنی . زود باش
چون من الان سیستمم روشنه و اینترنتم مصرف میشه و کلی برق برام میاد و بالاتر از اون یه مشکلی داشتم دارم دنبال حل کردنش میگردم .و وقتمو دارم روش صرف میکنم . به امید این که به جواب برسم . اینجا نه تنها نرسیدم بلکه وقتتم از بین رفت . و باید زوری هم تشکر کنم . پس ببننید اگه این نوشته ها خوب بودن و دردی را دوا میکرد و مفید و با ارزش بودن من هزار تا ازش تشکر میکنم نه .یکی . مثل دوست گرامیمان جناب اقای CINAPA , و یا اقایغزال عزیز . که خودم همه پست هاشونو دیدم و کیف کردم . حتی یه دونه فایل و نوشته و اموزش شون را وابسته به تشکر زوری نکرده بودن . حتی از ایتنرنت هم نگرفته بودن که براشون راحت باشه . ودیدم که واقعا زحمت کشیدن و از خودشون مایه گذاشتن . که همین جا از دو بزرگوار تقدیر وتشکر را مینمایم . که این نشانه اینه که اصلا دنبال این که کسی بابت پست هاشون و اموزش شون تشکر کنه نیستن واصلا تو این بادیه نیستن و این نشانه روح بزرگشون هست . و مخصوصا برید ببینید این پست (
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=36570&page=6))جناب CINAPA که اسم شریف شون را نمیدونم . تو این قسمت که این همه داره برای دوست گرامییمون m.kamalifard توضیح میده و حتی بعضی مواقع ازش بخاطر دیر کردنش عذر خواهی میکنه ولی یارو حتی یک دونه تشکر .نکرده ولی باز جناب مهندس داره براش توضیح میده . ویا پست های دیگشون . فقط خواستم فرق اصل تا اصل را بدونین وگرنه من مخلص همتون و کوچیک هموتون هستم تا قام قیامت ازتون تشکر میکنم .

آخرین ویرایش:

sina 202

کاربر
2013-04-14
15
50
پست بعد از ایشون، هم من و هم همکاران گفته بودن این کار محسوس نیست. پس میتونستید خیلی راحت از این ترفند بگذرید ولی خودتون علاقه مند بودین اون رو بخونید.

والبته پول که ندادید یک تشکر زدید اینقدر برایتان گران تمام شده که چنین ناراحتید؟؟؟
:whistle0:
سلام . اینا که پول نیاز نداره این جور مطالب تو نت ریخته به وفور . وتشکر هم نیاز نداره . نه این جور موارد بلکه بهتر از این ها . یعنی من باید بایت هیچی هم پول بدم . اینجاست که میگن داره اخره زمون نزدیک میشه
بیاید هر چه دلتون میخواد براتون تشکر بزنم ببینم سیر میشید ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا