آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم کانفیگ شدن مودم dlink مدل 2640u

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خسته نباشید
من یک مودم Dlink 2640U دارم 4 پورت لن و یک وایرلس که به صورت خرید اینترنتی خریدم دست دوم و مشکل زیر را دارد
1- روشن که می کنم و کابل لن بهش وصل نیست چراغ پاور عادی روشن است زمانی که کابل لن بهش وصل می کنم شروع به چشمک زدن می کند و ریست می شود
2- هر بار که ریست می کند یک آپی به سیستم می دهد
3- وارد محیط انفینگ نمی شود
4- زمانی که کابل تلفن هم بهش میزنم چند بار چراغ ای دی اس ال خاموش و روشن می شود و با ز ریست می شد
منظور از ریست ریست خود مودم است
چندین بار هم کلید رسیت را فشار دادم و چند ثانیه نگه داشتم اما اصلا ریست نکرده است
با آداپتور دیگه هم تست کردم درست نشد همچنین با سیستم و ویندوز دیگر

دوست عزیز امکان خاموش و روشن شدن چراغهای مودم و ریست شدن ان ممکن هست از اسپیلیتر و یا پریز تلفن شما باشد اینها رو چک کنید
و اگر مشکلتان حل نشد مودمتان را از نظر تنظیمات داخلی تنظیم کنید

با تشکر

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
اصلا بدون تلفن هم نمیشه وارد محیط کانفینگ شد تنطیمات داخلی به چه شکله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

lolo2

کاربر
2008-03-11
2
0
با سلام خدمت اساتید
مودم فوق زمانی که به برق وصل میکنی چراغ پاور به رنگ قرمز می مونه و سبز نمیشه کابل lanرو که وصل می کنم به هر کدوم از چهار پورتش که وصل میکنم مشکلی نداره چراغ مربوطش هم روشن میشه اما نه چراغ wlan نه چراغ dsl ثابت میشه و اصلا وارد صفحه کانفیگ نمیشه چون گارانتی داشت فرستادم گارانتی حالا که اومده بازم همون مشکل رو داره زنگ که زدم گفت مشکلی نداره و یک روز اینجا ازش استفاده کردیم قرار شد کارشناسشون با هم تماس بگیره حالا می خواستم از اساتید بپرسم مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری آیا تنظیماتی خاصی داره چون من تا حالا با این مدل کار نکردم
مشاهده فایل‌پیوست 64048

دوست عزیز مشکل مودم شما نرم افزاری میباشد؛ دلیل بروز این مشکل استفاده از فایل آپدیت فریمور نادرست بوده؛ برای بروزرسانی این نوع مودم سه نوع ورژن متفاوت (ورژن کنار سریال نامبر درج شده) وجود دارد که در صورت استفاده ورژن نادرست مودم تمام مراحل بروزرسانی را انجام میدهد و غزل خداحافظی را میخواند به ظاهر اشکالی رخ نداده ام در واقع چون بوت نمیشود دیتکت هم نمیشود و چون فاقد پورت usb هست دیگر برنامه نمیپذیرد و دیگر از کلید ریست هم کمکی ساخته نیست تنها راه پروگرام کردن فلش یا ارسال به نمایندگی میباشد.

aliagha1382

کاربر
2008-11-11
2
1
درود و عرض ادب
نشانگر های power و DSL و Internet در مودم D-link 2640u بدون اینکه مودم به طور معمول بوت بشه ، به محض روشن شدن مودم سبز هستن و هیچ تغییری نمی کنن. . مودم هم ریست نمی شه و قاعدتا به صفحه تنظیمات هم وارد نمی شه.ای سی بایوس مودم را هم برداشتم و فایل دامپ پروگرام کردم باز تغییری نکرد.دوستان فایل دامپ مودم را دارید؟ D-Link DSL 2640U HW: T1 - FW: ME_1.00
ممنون می شم راهنمایی کنید.

بالا