آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرابی تصویر در مادربرد 761MX FOXCONN

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
مشکل اینه که مادربرد خیلی سالم روشن می شه لوگوی اول سالم اما بعد تصویر خراب میشه تو ستاپ تصویر سالمه هم آنبرد هم با گرافیک این مشکلو داره اساتید راهنمایی لطفا

راستی بایوسم زدم دیباگر کد مختلف میده 00 CF 08 94 هر بار یه کد میده اما درنهایت همون 00

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوست عزیز شما اول ویندوز را تعویض کن درایورگرافیک دانلود ونصب کن اگه درست نشد برو سراغ سخت افزار این کدی که دیباگرمیده نشان ازسلامت مادربرد است موفق باشید

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
سلام منظور از تصویر خراب میشه یعنی صفحه کامل میره یا شطرنجی میشه

با سلام شطرنجی میشه

سلام دوست عزیز شما اول ویندوز را تعویض کن درایورگرافیک دانلود ونصب کن اگه درست نشد برو سراغ سخت افزار این کدی که دیباگرمیده نشان ازسلامت مادربرد است موفق باشید
با تشکر از شما دوست خوب من همون ابتدا مشکل دارم یعنی صفحه بوت بعد از لوگو اصلا هاردی رو سیستم نیست که بخواد به ویندوز برسه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست من شما با یک گرافیک دیگه تست کن نتیجرو بگو اگر با گرافیک دیگه مشگل داشتی ایراد از جای دیگست ولی اگر با گرافیک دیگه اومد بالا نتیجه می گیریم گرافیک مشگل داره

تست و نتیجه رو اعلام کن

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
دوست من شما با یک گرافیک دیگه تست کن نتیجرو بگو اگر با گرافیک دیگه مشگل داشتی ایراد از جای دیگست ولی اگر با گرافیک دیگه اومد بالا نتیجه می گیریم گرافیک مشگل داره

تست و نتیجه رو اعلام کن
تو توضیحاتم گفتم هم با آنبردش مشکل داره هم هر گرافیکی میزارم

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
اینم بگم کلر سیموس که میکنم تا قبل از لود کردن ستاپ - یا ریست کردن تصویر درسته اما بعد از لود ستاپ یا ریست باز خراب میشه پل جنوبی رو هم هیت گرفتم

یه نکته دیگه وقتی از زیر به کریستال کنار اسلات گرافیک دست میزنم صفحه تغییر حالت میده اونم عوض کردم نشد

آخرین ویرایش:

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا