آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نشناختن كابل lan

mahan.

کاربر
2012-11-22
32
33
درود و تشكر از دوستان:تمام كارهاي لازم مثل سرويس كامل -تجديد لحيم تمام ايسي ها و سوكت لن زير لوپ و... انجام شده:: چون به محض وصل كردن اداپتور برق يك لحظه چراغ لن روشن ميشه 2تا سوال داشتم 1-ولتاژ روي سوكت لن دقيقا مقدارش بايد چند باشه2- امكان داره مشكل نرم افزاري و با پروگرام ايسي فلش حل بشه::ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

mahan.

کاربر
2012-11-22
32
33
سلام خدمت دوستان اي سي فلش رو پروگرام كردم بازم جواب نداد :منتظر تجربيات اساتيد هستم:ممنون

• Like

mahan.

کاربر
2012-11-22
32
33
سلام يكي مثل خودش گير اوردم ايسي فلشش رو در اوردم ازش با پروگرامر بكاپ گرفتم :چشم تو اولين فرصت فايلشو ميزارم

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
باسلام خدمت اساتيد محترم يه مودم وايرلس MINITAR مدلLAN Access point دارم وقتي روشن ميكنم كابل lan توسط كامپيوتر شناخته شناخته نميشه مودم مشكل داره :كارهاي انجام شده سرويس كامل -تعويض قطعه تو تصوير :هيت ملايم
50.jpg

به نام خدا
دوست عزیز شما قطعه ای را که در عکس مشخص کرده اید رگلاتور 1117 می باشد که ولتاژ های خروجی متفاوتی دارد که گوشه بالا سمت چپ ای سی ولتاژ نوشته شده است ایا دقیقا همانند خودش قرار دادی ولتاز این رگلاتورها از 1.8 3.3 شروع میشود تا.....................
مقاومت های کم اهم اطراف سوکت لن را دقیقا چک کنید در نهایت اگر سالم بودن به نظر من ای سی 4 طرفه ای کوچکی که زیر سوکت lan میباشد خراب هست
سپس توسط یک لب تاب که وایرلس دارد ببینید وصل میشود به مودم

آخرین ویرایش:

mahan.

کاربر
2012-11-22
32
33
به نام خدا
دوست عزیز شما قطعه ای را که در عکس مشخص کرده اید رگلاتور 1117 می باشد که ولتاژ های خروجی متفاوتی دارد که گوشه بالا سمت چپ ای سی ولتاژ نوشته شده است ایا دقیقا همانند خودش قرار دادی ولتاز این رگلاتورها از 1.8 3.3 شروع میشود تا.....................
مقاومت های کم اهم اطراف سوکت لن را دقیقا چک کنید در نهایت اگر سالم بودن به نظر من ای سی 4 طرفه ای کوچکی که زیر سوکت lan میباشد خراب هست
سپس توسط یک لب تاب که وایرلس دارد ببینید وصل میشود به مودم

سلام :ضمن تشكر از دوست گلم قطعه رو از روي برد مشابه برداشتم
حتما مقاومت ها رو چك ميكنم فقط ميخوام بدونم ولتاژ روي سوكت لن مقدارش
بايد چند باشه
؟؟

• Like

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام :ضمن تشكر از دوست گلم قطعه رو از روي برد مشابه برداشتم
حتما مقاومت ها رو چك ميكنم فقط ميخوام بدونم ولتاژ روي سوكت لن مقدارش
بايد چند باشه
؟؟

به نام خدا
شرمنده ولتاژ ها رو نمیدونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahan.

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
سلام خدمت تمامی اساتید و مهندسین عزیز
یک مودم ADSL TP LINK مدل 8811 - TD جهت تعمیر برای بنده آورده اندکه مشکل مشابه بحث رو داره ولی به این صورت که چراغ LAN مدام روشن و خاموش میشه و رایانه نمیتونه شبکه Lan رو بشناسه (Disconnect)
کابل رو عوض کردم نتیجه ای حاصل نشد
بحث رو دنبال کردم تمامی کارهایی که اساتید فرموده بودند رو انجام دادم اما مشکل همچنان برقرار است
ممنون میشم کمکم کنید
مرسی

بالا