آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آیا ترانس های کاهنده برای خرید موجود است؟

ahmad_golest

کاربر
2012-10-18
54
69
من چند تا ترانس واسه اسپیکر و پاور میخوام.چطوری باید خریداری کنم؟ اگه موجود هستباید چطوری بگم که مدلش چیه؟ روشون یه چیزایی نوشته ولی نمیدونم به فروشنده کدوم رو بگم!!!

saeid125

کاربر
2008-11-27
56
321
سلام
دوست گرامی اگه ترانس خوب واسه اسپیکر میخوای میتونی از ترانس دستگاه های DVD وVCD استفاده کنی که در اکثر اونها ولتاژ پایه ها روی بدنش حک شده و باید بدونی که اسپیکرت به چه ولتاژ و آمپری نیاز داره.
برای پاور هم هینطور ،البته تلوزیون های قدیمی سیاه و سفید هم ترانس هایی با ولتاژ و آمپر بالا دارند.

آخرین ویرایش:

saeid125

کاربر
2008-11-27
56
321
هست البته باید بگردی با کیفیتشو پیدا کنی که آمپر و ولتاژ واقعی رو داشته باشه که متاسفانه ترانس بی کیفیت تو بازار زیاد شده.

ahmad_golest

کاربر
2012-10-18
54
69
چرا کسی منظور منو منی فهمه؟؟؟؟؟؟
آقا من پاورم سوت میکشه.نشخیص دادم از سلم و یا ترانس ها هست.حالا میخوام تعویض کنم ولی نمیدونم ببرم پیش طرفی که ترانس میفرشه بگم چه ترانسی میخوام! آخه میگن کد روش مهم نیست پس چیکار باید کرد؟
اساتیدی که پاور براشون میاد چطوری میرن یه راس همون ترانس رو میخرن؟ مشخصاتشو چی میگن به فروشنده؟

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
چرا کسی منظور منو منی فهمه؟؟؟؟؟؟
آقا من پاورم سوت میکشه.نشخیص دادم از سلم و یا ترانس ها هست.حالا میخوام تعویض کنم ولی نمیدونم ببرم پیش طرفی که ترانس میفرشه بگم چه ترانسی میخوام! آخه میگن کد روش مهم نیست پس چیکار باید کرد؟
اساتیدی که پاور براشون میاد چطوری میرن یه راس همون ترانس رو میخرن؟ مشخصاتشو چی میگن به فروشنده؟

سلام دوست گرامی
بنظر میاد تازه کار باشی
ترانس اسپیکر با ترانس پاور کاملا متفاوت است.اصلا بهم ربطی هم ندارن.
ترانس اسپیکر رو میتونی توی بازار پیدا کنی ولی ترانس پاور توی بازار نیست و نیازی به هم تعمیر نداره چون خراب نمیشه.تابحال این همه مدت که پاور تعمیر کردم فقط یک ترانس پاور داشتم خراب بود که اونهم پایه اش شکسته بود که قابل تعمیر بود.
بهتره ابتدا کمی اطلاعات خود را بالا ببرید بعد به سمت تعمیر پاور بروید بسیار خطرناک است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadiddd
بالا