آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل بوت نشدن دیویدی ویندوز در لپ تاپ توشیبا satellite

roohollah

کاربر
2009-02-04
214
684
با سلام
یه لپ لپ تاب toshiba satellite رو تازه خریدم .اما هر کاری میکنم نمی تونم دی وی دی ویندوز رو روش بوت کنم.تنظیمات بایوس رو تغییر دادم و first boot رو روی رایتر گذاشتم اما ویندوز بوت نمیشه.کلید f12 رو زدم و بوت سیدی رو انتخاب کردم باز هم جواب نداد.در حال حاضر روی لپ تاب ویندوز 8 نصبه و از طریق ویندوز هم خواستم نصب کنم باز هم با ارور مواجه شدم.دی وی دی رایتر هم سالمه .مهندسین عزیز لطف کنید من رو راهنمایی کنید.با تشکر

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
با سلام
با کسب اجازه از اساتید فن
شما باید ابتدا از سالم بودن سی دی ویندوز و دی وی دی رایتر تان مطمئن شوید: به اینصورت که سی دی ویندوز را با یه سیستم دیگه تست کنی که آیا قابلیت بوت شدن دارد یا نه؟
در ضمن داخل درایو سیستمتان یه سی دی صوتی یا فیلم بزارید که از بابت سالم بودن داریورتان مطمئن شوید،
و همچنین متن کامل ارور را پست کنید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند
و دست آخر طبق فرمایش دوستمان saeid125 از طریق USB بوتیبل مبادرت به نصب ویندوز نمایید و نتیجه را اعلام فرمایید.
با تشکر

roohollah

کاربر
2009-02-04
214
684
با سلام سیدی ویندوز سالمه امتحان کردم ویندوز8 و 7 واکس پی هر سه را امتحان کردم بازم نشد دیویدی رایتر هم همانطور که گفته بودید امتحان کردم سالم بود وحالا مونده usbبوتیبل که در دسترس نداشتم امتحان میکنم با تشکر

rostamikola

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
85
636
مازندران
دوست عزیز به محض اینکه پاور لپ تاب رو زدی دکمه f12رو بزن اگه یه صفحه باز شد دو نبال تنظیمات بوت از طریق dvd دستگاه بگرد (تست کنید....)

4425019

کاربر
2013-07-01
2
2
سلام.نميتونيم روي لپ تاپ توشيبا مدل satellite c855d-s5359 نصب كنم.بوت رو روي dvd تنظيم ميكنم ولي بوت dvd اجرا نميشه و نميتونم ويندوز نصب كنم.

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
برای سوال خود پست جدیدی ایجاد کنید
می تونید از طریق dvdrw اکسترنال و از طریق فلش ویندوز نصب کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoud_za

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام.نميتونيم روي لپ تاپ توشيبا مدل satellite c855d-s5359 نصب كنم.بوت رو روي dvd تنظيم ميكنم ولي بوت dvd اجرا نميشه و نميتونم ويندوز نصب كنم.

سلام
برای سوال خود پست جدیدی ایجاد کنید
می تونید از طریق dvdrw اکسترنال و از طریق فلش ویندوز نصب کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoud_za
بالا