آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

دلیل کد 88 دیباگر روی مادربرد اینتل

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
سلام خسته نباشید
یک مادربرد اینتل دارم که کد 88 میزنه آی سی بایوس هم پروگرام کردم فت های PWM هم چک شده هم سالمند، در ضمن چراغ Reset کارت دیباگر هم روشنه. می خواستم بدون کلا کد 88 به چه چیزهایی بستگی داره که همه رو چک کنم. ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام خسته نباشید
یک مادربرد اینتل دارم که کد 88 میزنه آی سی بایوس هم پروگرام کردم فت های PWM هم چک شده هم سالمند، در ضمن چراغ Reset کارت دیباگر هم روشنه. می خواستم بدون کلا کد 88 به چه چیزهایی بستگی داره که همه رو چک کنم. ممنون

کد 88 99 درصد بر میگرده به فایل بایوس اونهم در مادربرد ایسوس زیاد دیده میشه

شما ببین همین که سیستم رو روشن میکنید کد 88 میده یا یک کد خاصی رو رد میکنه بعدا روی 88 توقف میکنه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام من چندتا مادربرد دارم ایسوس وگیگا که همین ارور را می ده یعنی وقتی مادربرد را روشن می کنم فقط همین کد رو نشون می ده بایوس را با ورژنهای مختلف پراگ کردم مدار PWMرا چک کردم خازنها رو تعوویض کردم تصویر نداد که نداد فقط یکیشون تصویر می ده که اونم فتال ارور می ده نمی دونم برم سراغ شمالی یا نه .....

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام اقای مبارکه بله الان میتونید سراغ چیپ مالی برید ا

خیلی کم فلکسی بریزید و هیت بگیرید چون 88 بر میگرده به بایوس اگر جواب نداد این کارو بکنید

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
مستقیماً ارور 88 میده و کدی رو رد نمی کنه، میشه توضیح بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
سلام خسته نباشید

درود

در صورتی که چراغ ریست دیباگر روشن باشد هیچ کدی صحیح نمی باشد

بالا