آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خواندن اطلاعات IC میکرو کنترلر

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلامICمیکرو کنترلر به شماره MC9S08QD4 ساخت شرکت FREESCALE بر روی یک برد کوچک نصب شده و به منظور شمارنده برای یک پرینترپروگرام شده اشخاصی که قاذر به خواندن برنامه این IC هستند لطفا به من ایمیل یا به موبایل تلفن بزنند. /////////////////////////////////////
سلام::bounce::
این یه ا.سی 8 پایه که اگه دیتاشیت اون مطالعه کنی از صفحه 60 به بعد فکر کنم فقط میشه از طریق سریال روش برنامه نوشت یا ازش خوند . در هرصورت یه پایه RESET , BUSCLK و یه خط زمین که فقط از این طریق میشه باش ارتباط پیدا کرد . پس بیخودی دنبال یه پروگرمر مخصوص نباش احتمالا خودت باید براش با یه میکرو دیگه برنامه برای دریافت به صورت سریال بنویسی ولی برای این که مطمئن بشی حتما از صفحه 60 به بعد کاملا بخون گرچه خیلی صفحه هست ولی چاره ای نداری
شرمنده بیشتر از این نمیدونم کمکت کنم ........................

DADAF

کاربر
2010-11-24
1
3
من شنیده ام که درچین برنامه IC ها را میتوانند بخواننداما قیمت های بسار متفاوتی برای کارشان طلب میکنند از 1000 دلار به بالا کسی شرکتی را میشناسد که با قیمت مناسب کار کند
با تشکر

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
من شنیده ام که درچین برنامه IC ها را میتوانند بخواننداما قیمت های بسار متفاوتی برای کارشان طلب میکنند از 1000 دلار به بالا کسی شرکتی را میشناسد که با قیمت مناسب کار کند
با تشکر
::bounce::
البته اگه دستگاهی که مورد استفاده باشه قیمت زیادی داشته باشه شاید 1000 دلار بصرفه باشه ولی غیر از این خودمون میتونیم بجای اون میکرو برنامه بنویسیم که همون کارائی را داره و بیخود پول به چین ندیم تا شاید بتونن قفل میکرو را بشکونن . من دوسال پیش برای یه نفر این کار رو کردم وخوب هم بهش جواب داد البته اون مال خودرو بود که خارجی هم بود واصلا اصلش گیر نمیومد و کارش راه افتاد

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام.
روشی هست که بشه برنامه ای سی رو مستقیم روی یک ای سی دیگه منتقل کرد؟(یعنی کپی کرد)

البته هست در صورتی که قفل نرم افزاری روی میکروی مورد نظر وجود نداشته باشه
::badass:::207:

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام دوست عزیز
اول یک نکته میکرو هایی که قفل شدن رو نمیشه به این راحتی باز کرد هر کس هم بلد باشه به شما نمیگه مثل نقشه گنج میمونه شایدم با ارزش تر :wink:
خواندن اطلاعات هم بستگی به پروگرامر شما داره . از چه پرو گرامری استفاده میکنید ؟
البته اگه قفل باشه و با پروگرامر شما خونده بشه اطلاعات اشتباه میده

sahel11

کاربر
2009-09-13
14
31
اساتید محترم لطفا در صورت امکان برید سر اصل مطلب و روش کار رو به ما هم یاد بدید. به فرض اینکه محتویات میکرو قفل نشده و پروگرامر ماهم قابلیت خوندن و نوشتن روی میکرو را دارد. شما بفرمایید از کدام نرم افزار و چطوری میشه محتویات میکرو را کپی کنیم
متشکر:busted_red:

polizei

کاربر
2013-08-02
1
3
سلام
بنده برنامه نویسی میکرو بلدم یه خورده
تا اونجایی که من میدونم اگه واسه میکرو قفل بزاری خودتم نمیتونی بازش بکنی چون برنامه سیگنال خوندن رام رو کلا میبنده اونایی هم میگن میشکونن نمیشکونن بلکه برنامرو بازنویسی میکن با روشهایی

بالا