آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کتابخانه glcd با درایور ks0108

ali833

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-03
20
156
teh
سلام...........
یک کتابخانه برای ال سی دی های گرافیکی با ابعاد 64*128 داشتم که خودم نوشته بودم دیدم بزارمش اینجا تا دوستان استفاده کنند
اما گزینه پیوستی ندیدم بنابراین برای دانلود و نحوه استفاده از توابع می تونید به وبسایت خودم \\\\\\\\\\\\\\\\\\ مراجعه کنید.
ورژن دیگری هم از این کتابخانه موجود است که توانایی نمایش عکس بافرمت bmp را از روی micro-sd دارد.

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام...........
یک کتابخانه برای ال سی دی های گرافیکی با ابعاد 64*128 داشتم که خودم نوشته بودم دیدم بزارمش اینجا تا دوستان استفاده کنند
اما گزینه پیوستی ندیدم بنابراین برای دانلود و نحوه استفاده از توابع می تونید به وبسایت خودم \\\\\\\\\\\\\\\\\\ مراجعه کنید.
ورژن دیگری هم از این کتابخانه موجود است که توانایی نمایش عکس بافرمت bmp را از روی micro-sd دارد.

سلام
دوست عزیز تبلیغات در این سایت ممنوع است!!

ali833

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-03
20
156
teh
سلام.........
میدونم ولی اینجا گزینه ای برای پیوست فایل نیست و نتونستم فایلو پیوست کنم بهر حال هرکس کتابخونه را لازم داشت بگه تا لینک شو بدم یا شما ایمیلتون رو بدید تا براتون بفرستم پیوستش کنید.............

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام.........
میدونم ولی اینجا گزینه ای برای پیوست فایل نیست و نتونستم فایلو پیوست کنم بهر حال هرکس کتابخونه را لازم داشت بگه تا لینک شو بدم یا شما ایمیلتون رو بدید تا براتون بفرستم پیوستش کنید.............

سلام دوست عزیز

شما هر چی می خوای پست بزن. لینک بده به اسم خودتون آپلود می کنم. jfrras@yahoo.com

موفق باشید.

بالا