آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن hp dv6000

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوستان . شب همتون بخیر یه لپتاپ dv6000 hp دارم که وقتی به شارژر وصل میکنم یا باطری این 2 تا ایسی به شدت داغ میکنه . یکی کنار کانکتور شارژ و یکی نزدیک کانکتور هارد . تو عکس نشون دادمشون . 3.42 امپر هم میکشه دستگاه . البه یک برد مشابه و سالم هم دشتم که این 2 ایسی رو تعویض کردم ولی باز هم به محض اتصال سریعا داغ میکنه . ایسی های اولیه رو هم تو برد سالم تست کردم مشکلی نداشت . به نظر شما مشکل چیه ؟

پیوست‌ها

• 86.2 کیلوبایت بازدیدها: 171
  • 123.1 کیلوبایت بازدیدها: 175

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود فراوان خدمت شما
البته چون قطعات و آی سی های بعضی از مین ها مثل این مادربرد کم یاب است زیاد دل خوش از این لپ تاپ ها نداریم
اگر اشتباه نکنم و حضور ذهن داشته باشم مورد مشابه این ایراد را داشتم که ایراد از IC max8724 بود
نتیجه را اعلام کنید ببینیم کار این لپ تاپ به کجا میرسه
موفق باشید

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
با درود فراوان خدمت شما
البته چون قطعات و آی سی های بعضی از مین ها مثل این مادربرد کم یاب است زیاد دل خوش از این لپ تاپ ها نداریم
اگر اشتباه نکنم و حضور ذهن داشته باشم مورد مشابه این ایراد را داشتم که ایراد از IC max8724 بود
نتیجه را اعلام کنید ببینیم کار این لپ تاپ به کجا میرسه
موفق باشید

با سلام
بنده هم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که وقتی باطری روی دستگاه هست و سوکت اداپتور رو وصل میکنم لامپ پاور جک مرتب چشمک میزنه و روشن و خاموش میشه اما بدون باطری اینطور نیست و ضمنا ic maxim max8774 روی برد من هست به نظروتون با اونی که شما فرومودین فرق میکنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
سلام.
این مادربرذ رو که میبینم یاد یک میلیون و صد هزار تومان که ضرر زدم به خودم افتادم.اول spp100 , nvidi 7300 رو ریبال کردم دادم به مشتری رفت بعد یک هفته اومد گفت خراب شده اومدم چیپست رو کامل واسش عوض کنم که نفهمیدم چی شد پد از روی مادربرد بلند شد و...
یه دستگاه دی وی 6000 اوردن به یه بدبختی 750 خریدمش که کار به اتحادیه نرسه زمانی که اومدم به مشتری تحویل بدم گرافیک این یکی هم پرید مثل کابوس بود بدجوری شک شدم و بدبخت شدم و مجبور شدم این دستگاهو هم از مشتری بخرم 350 و...
بر خلاف DV2000 که مادربرد خیلی خوبی داره 6000 خیلی مادربرد اشغالی داره...

بالا