آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست تعمير مولتي متر مدل DEC330FC

شاپور٩٩

کاربر
2021-05-18
2
1
53
سلام
كسي عكسهاي سلكتور مولتي متر DT330 را داره برام بفرسته آخه موقع تعمير از دستم افتاد وتمام پين هاي روي سلكتور ريخت روزمين

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nf412

شاپور٩٩

کاربر
2021-05-18
2
1
53
سلام
كسي عكسهاي سلكتور مولتي متر DEC330FC را داره برام بفرسته آخه موقع تعمير از دستم افتاد وتمام پين هاي روي سلكتور ريخت روزمين

mehrtash20

کاربر
2021-12-27
6
4
سلام
كسي عكسهاي سلكتور مولتي متر DEC330FC را داره برام بفرسته آخه موقع تعمير از دستم افتاد وتمام پين هاي روي سلكتور ريخت روزمين

hXRblzkwnTm1.jpg

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
سلام دوستان برد این مولتی متر کنار وردی پراپ قرمز یه خازن عدسی هست (محافظ جریانه) هرکی میتونه لطف کنه برام دربیاره که چه شماره ایه ماله من ترکیده هیچی معلوم نیست!!

سلام
خسته نباشید. ‌‌اون قطعه که شما اشاره کردید خازن نیست و اندازه گیر جریان هم نیست . اون یک مقاومت حرارتی هست که دوتا کار انجام میده. کار اولش اینه که بجای سنسور دما داخلی برای بخش دماسنج عمل می‌کنه و هم اینکه اگه ریپل شدیدی تو جریان ورودی بود اون رو اصلاح و بی خطر می‌کنه . اگه سالم باشه وقتی دستگاه روی دماسنج بگذارید دمای اطاق رو نشون میده(البته بدون سیم پراپ ترموکوپل)
اگه دقیق میخوای بدونی چند اهم هست تو دستگاه خودم روش نوشته اگه بوده پاک شده . آگه خیلی مهمه تو دو تا دمای مختلف باید اهم گیری بشه تا بشه مشخص کرد دقیقا چی هست . فاصله دو نقطه دما ۱۰ درجه سانتیگراد باشه بهتر .

Asghri

کاربر
2022-11-20
2
0
40
لطفا از پشت کلید سکلتور بفرستید شاید جای پین ها اشتباهی شده باشد

Asghri

کاربر
2022-11-20
2
0
40
سلام روی برد من Qپیدا نکرم منظور t1 باشه Y1 هست

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
ه
سلام دوست عزیز
اگه هنوز این مولتی متر رو داری کنار فیوز 10 آمپری یک مقاومت هستش که یک پایش به فیوز متصل شده.اگه امکانش هست مقدار مقاومت رو برام بفرست.چون برای من موقع اندازه گیری جریان سوخت.ممنون
به رنگ های
سبز سیاه نقره ای طلایی

من وات بالا گذاشتم که براحتی نسوزه

بالا