آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل گيرپاژ کردن و چرخش ديسک در داخل درايور dvd ؟

internet

کاربر
2006-11-13
14
14
سلام
درايوري که باهاش رايت مي کنم البته تعداد بالايي رايت باهاش زدم ولي مشکل نداره و کار مي کنه مشکلي که داره اينه که ديسک رو چه هنگام رايت چه هنگام خوندن در حين کار مثل اين مي مونه که ديسک داره هرز گرد مي گرده دور خودش يا گيرپاژ مي کنه
موقعي هم که دکمه خروج رو مي زنم که ديسک خارج بشه ديسک رو که مي خواهد بيرون بده توي اون سيني همينطور تا چند دور دور خودش مي چرخه بعد واي مي ايسته يعني ديسک ثابت خارج نمي شه و در حال چرخش توي سيني درب خارج مي شه
درايور DVD ReWritable Sony DRU 830 A - 18 x
با تشکر​

آخرین ویرایش:

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
سلام
درايوري که باهاش رايت مي کنم البته تعداد بالايي رايت باهاش زدم ولي مشکل نداره و کار مي کنه مشکلي که داره اينه که ديسک رو چه هنگام رايت چه هنگام خوندن در حين کار مثل اين مي مونه که ديسک داره هرز گرد مي گرده دور خودش يا گيرپاژ مي کنه
موقعي هم که دکمه خروج رو مي زنم که ديسک خارج بشه ديسک رو که مي خواهد بيرون بده توي اون سيني همينطور تا چند دور دور خودش مي چرخه بعد واي مي ايسته يعني ديسک ثابت خارج نمي شه و در حال چرخش توي سيني درب خارج مي شه
درايور dvd rewritable sony dru 830 a - 18 x
با تشکر​
دوست من لنز دستگاه شما ضعیف شده است برای همین دستگاه دور بالا کار میکند

internet

کاربر
2006-11-13
14
14
ارزش تعمير و تعويض لنز داره يا يه رايتر نو بخرم ؟
با تشکر

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام

درايور DVD ReWritable Sony DRU 830 A - 18 x

با تشکر​
با سلام . این مشکل معمولا از آهنربا به وجود میاد اکثرا آهنربا گیر میکنه و میمونه بالا یعنی نمیتونه به cd بچسبه یا اینکه آهنربا شکسته باشه که احتمالش خیلی کمه

h_m2022

کاربر
2009-04-15
2
5
سلام
من هم با نظر مجید موافق هستم این مورد از آهن ربایی است که در زمان کار دستگاه سی دی را نگه می دارد این آهنربا ضعیف شده است و مشکل از لنز نیست چون اگر مشکل از لنز بود سی دی و یا دی ودی را به سختی و دیر می خواند یا اصلا نمی خواند.

internet

کاربر
2006-11-13
14
14
ممنون خوب حالا چه طور مي شه مشکل رو حل کرد درست شدني هست ؟

بالا