آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه باز کردن شارژر لپ تاپ

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
دوستان وقتی بعضی از شارژرهای لپ تاپ رو باز می کنید روی المانهای اون با یک چسپ خاصی پوشیده شده آیا روشی (حلالی) برای این چسب ها داریم؟؟؟؟

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام ن میتونی با کرما دادن برد با یک وسیله گرما ده مثل هیتر یا سشوار براحتی چسب رو در بیاری خودم همبن کار میکنم

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
عزیز هیت دادن راهکار خوبی نیست چون خیلی خوب جواب نمیده و به لایه رویه بعضی قطعات آسیب میزنه.اساتید بزرگوار اگه میشه راهنمایی کنید.

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
با تینر باز کنید تینر را روی لایه ها بریزید کمی صبر کنید حالا با یک کاتر باز کنید همزمان تینر هم بریزید تا باعت بشه چسب پرس از هم باز بشه من همیشه با این کار باز میکنم با هیت موافق تیستم

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
با سلام یک راه این است که کاتر را داغ کنید و دور درز شارژر بکشید تا باز شود
را دوم اینکه با یک وسیله مثل پیچ گوشتی دو سو آن را داخل کنید و بعد با گیره شارژر را محکم ببندید و هرچی سفتر بشه خودبخود می بینید که درز شارژر باز می شود

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
این روش زیاد مطمئن نیست بهترین راه باز کردن با تینر می باشد من بارها این کار را انجام دادم

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
دوستان ممنون از همه شما ولی من منظورم بازکردن اولیه نبود(ببخشید عنوان رو درست انتخاب نکردم)بعد از اینکه شارژر رو باز میکنید(مثلا در شارژرهای dell) یه چسب سفید رنگی به صورت کلی روی همه قطعات(ترانسها و مقاومتها و ...) ریخته شده.که منظور من این چسب سفید بود که چه جوری میشه اونو برداشت؟؟؟؟

peymanelec

کاربر vip
کاربر
FB4Z9TRHGU2PNVV.MEDIUM.jpg این چطوره؟؟

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست گرامی من با هویه برمیدارم یه هویه 20 وات دارم که برای آب کردن پلاستیک ازش استفاده میکنم این چسب ها رو هم با این هویه حرارت میدم و بعد بر میدارم

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
سلام دوستان و اساتید چون سوال بنده همین بود مجدا پست نزدم

بعد از باز کردن شارژر لپ تاپ مخصوصا شارژر های دل ی چسب خمیری سفید روی کل برد هست حلال اون چسب چیه و غیر از حرارت دادن و تینر و استفاده از هویه و امسال هم چه راهکار اصولی داره؟ که کل چسب به آسانی جدا بشه

بالا