آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی‌ در مورد انتخاب مسیر برای تعمیرکار شدن!

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
دقیقا شما هم حرف من رو زدید هم مثل من هستید:
حرف بنده رو زدید چون من می‌خوام با علم به تعمیرات کم کم یه مغازه کامپیوتر فروشی داشته باشم و خوب شاید اینکه آدم تا آخرعمرش فقط تعمیر کار باشه کفاف نده.
در مورد اینکه مثل بنده هستید، چون منم زیاد می‌خوابم، خیلی‌ زیاد واقعا :nevreness:

سلام حوبی الان اینو هم بگم که باید دانشتو زیاد کنید یک مغازه تعمیرات نیاز به هیتر دیباگر امیلاتور و ................و دانش می خواد امیدوارم موفق بشی تصمیم گرفتم خوابمو کم کنم

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
سلام حوبی الان اینو هم بگم که باید دانشتو زیاد کنید یک مغازه تعمیرات نیاز به هیتر دیباگر امیلاتور و ................و دانش می خواد امیدوارم موفق بشی تصمیم گرفتم خوابمو کم کنم

الان صبح تا شب فعلا دارم مطلب می‌خونم تو این فروم و زحمت میکشم ، هر روز هم روزنامه همشهری می‌خرم که ببینم تعمیر کاری شاگرد نمیخواد که من برم پیشش کار کنم یا نه.
در مورد خواب هم من به این نتیجه رسیدم که علت اصلیش یه جور بیماری و یا حتی کم خونی یا فقر آهان می‌باشد، علت دیگش هم تنبلی

xwhoogle

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
دوستان منتظر هل نشید خود را ه بیافتید هر کی دوست داره تعمیرکار بشه بسم الله فقط حداقل اشنایی با اهم متر و چک کردن قطعات و کمی هم اطلاع از کار مدارات الکترونیک --البته از چیز های ساده تر و کارهایی که براتون میارند شروع کنید از وسایل خراب آشنایان و خانه خود و اقوام شروع کنید تا خرابکاری نکنید و اذیت و خسته نشید یاد نمیگیرید دقت خیلی مهمه هر جایی شک کردی بیا توسایت بپرس تعویض کار نشید دقت کار بشید هر دستگاهی نقشه ای و شرایط کار و سخت افزار و نرم افزاری دارد مطالعه کنید با تداوم و ممارست و زیاد کردن اطلاعات تعمیر کار که هیچی نابغه الکترونیک هم میتوانید بشوید دست علی همراتون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام عرض شد، مجددا پوزش می‌طلبم که تاپیک زدم و وقتتون رو گرفتم، والا عرض کنم که بنده راه الکترونیک رو تازه پیش گرفتم و مشورت زیاد می‌کنم راستش.

نظر مشترکی که بین دوستان هست اینه که کدوم شاخه از تعمیرات می‌خوام برم که ابزار‌های مورد نیاز

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
من بعد از چند سال این پست پوسیده رو از زیر خاک بیرون کشیدم و کنجکاور شدم که بدونم استارترش به کجا رسید و الان چکار میکنه؟
اگر پست رو دیدی اعلام کن و اگر کسی خبری ازس داره بگه بهم.

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام
برای بنده هم همین موضوع سوال که ایا استارتر این پست به جایی رسید وتجربش برای دیگر دوستان هم قرار بده

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,704
iRanTK.iR
سلام.
من بعد از چند سال این پست پوسیده رو از زیر خاک بیرون کشیدم و کنجکاور شدم که بدونم استارترش به کجا رسید و الان چکار میکنه؟

سلام
برای بنده هم همین موضوع سوال که ایا استارتر این پست به جایی رسید وتجربش برای دیگر دوستان هم قرار بده

درود بر شما

ایشون از سال 2013 که عضو انجمن شدند و سوال پرسیدند دیگه آنلاین نشدند .

طبیعتا اگر تعمیرکار می شدند احتمالا الان عضو vip بودند و آخرین تاریخ آنلاین شدنشون سال 2013 نبود .

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام به همکاران عزیز
بزرگترین عامل برای شروع یک کار در هر نقطه از این جهان ودر هر کار وشغلی عزم واراده وپشتکاراست می توان گفت حتی اگر استعداد وموقعیت خوبی برای هر فعالیتی باشد اما این سه عامل در ان نباشد موفقیت کامل بدست نمی اید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,027
2,823
31
سلام.
هیچ پست و تاپیکی پوسیده نیست لذا زمان و گذر زمان یک واژه نسبی(غیر مطلق) هست که خودمون قرارداد کردیم (مثل زمان گیری توسط کرنومتر در انجام فعالیت های ورزشی) و اینکه تمام علوم گذشته - اکنون- آینده بر پایه یک حلقه استوار و پیوسته هستند

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
با چه ذوقو شوقی هم پست زده . . .

مسیر تعمیرکار شدن . . . . ::smiley_on_tredmi::::smiley_on_tredmi::

الان من چهار پنج ساله که دارم دنبال یه دوربرگردونی ، خروجی ، چیزی ، میگردم که از این مسیری که افتادم توش در بیام ولی نمیشه
حیف از عمرو جوانی

داخل این تاپیک دوستی هم هست که اگر اشتباه نکنم دیگه بین ما نیستن
reza_476

آخرین ویرایش:
بالا