آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست آموزش فریم ور زدن هارد دیسک بدون سخت افزار

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
سلام.pc3000 تمام فرمورهارو نداره باید از اینترنت پیدا کنی اونم خیلی سخته.به جای pc3000 یه دستگاه چینی اومده خیلی کاملتره.فقط مشکلش اینه که زبانش چینی است.در مورد فریم ور زدن روی هارد های هیتاچی اینو بگم که خیلی دردسره و واسه اینکار باید از الکترونیک سر در بیاری چون باید واسه به دست گرفتن آی سی کنترلش یه کم سیم کشی رو بردش لازم داری

s.v3

کاربر
2011-12-02
4
3
با سلام

دوستان لطفا اگه امکانش هست بنده رو راهمایی کنید.

من یه هارد samsung hd-154ui دارم
موقع پارتیشن بندی یه قسمت بخصوص هارد خاموش میشه.
بعد با یه برنامه mbr رو اپدیت میکنم دوباره هارد رو ویندوز میشناسه
به نتیجه رسیدم با تعویض فریمور درست میشه

اما متاسفانه شرکت سامسونگ منتقل شده به سی گیت و این مدل رو هر چی میگردم فریمورش رو پیدا نمیکنم.
خواهشا اگر کسی میدونه از کجا یا فریمور این مدل رو داره قرار بده

با تشکر پیشاپیش فراوان

s.v3

کاربر
2011-12-02
4
3
سلام.

دوستان کسی راه حلی برای مشکل هارد سامسونگ نداشت؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pc-isar

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
در مورد این Pc-3000 چینی‌ که این دوستمون فرمودند و شما هم گفتید پارسه میفروشه، خانه سخت افزار ایران که نمایندگی‌ Pc-3000 در ایران هست، کلا این دستگاه چینی‌ رو رد کرده و فقط گفته که پول دور ریختنه، حالا دروغ یا راستش رو نمیدونم، اگر آدرس سایت خانه سخت افزار رو ندارید، بگید تا پیام خصوصی بفرستم، یا تو گوگل سرچ کنید پیدا می‌شه.

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
باز هم تاکید می کنم که آوردن نام آموزشگاه ها خودداری کنید ...
اما در مورد pc-3000china هم بگم که خانه سخت افزار یه زمانی نماینده فروش نسخه udma Russia بود و در حال حاضر نمایندگی فروش pc-3000china رو نداره به همین دلیل هم هست که ردش می کنه !
این دستگاه برای ریکاوری بیشتر بدرد می خوره تا تعمیر !

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام به دوستان اهل فن من دنبال فایل فریم ویر هارد مکستور با مشخصات زیر هستم قبلا داخل خود سایت سیگیت میشد دانلود کنی ولی جدیدا نمیشه دانلود کرد مشکل این هارد هم این هست که موقع پارتیشن بندی یه دفه پارتیشن میپره و دیگه هارد رو شناسایی نمی کنه
Diamondmax 22 stm3320614as
s/n: 68z225z9
p/n: 9hm16c-327

بالا