آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست آموزش طریقه استفاده صحیح از هویه هوای گرم گورداک 952

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه اساتید بزرگوار، لطفا آموزش طریقه استفاده صحیح از هویه هوای گرم گورداک 952 را از همه نظر بخصوص در هیترگیری های مختلف مقدار یا میزان درجه حرارت و مقدار درجه باد و هرگونه اقدامات ایمنی در این خصوص و تجربیات استادان فن و غیره را در این تاپیک قرار دهند.

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
پاسخ : آموزش طریقه استفاده صحیح از هویه هوای گرم گورداک 952

با سلام، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه اساتید بزرگوار، لطفا آموزش طریقه استفاده صحیح از هویه هوای گرم گورداک 952 را از همه نظر بخصوص در هیترگیری های مختلف مقدار یا میزان درجه حرارت و مقدار درجه باد و هرگونه اقدامات ایمنی در این خصوص و تجربیات استادان فن و غیره را در این تاپیک قرار دهند.

سلام دوست 2 ستاره دار من مدت 1 سالی هست که با کرداک 952 کار میکنم اوایل با هیتر خازن در می اوردم ولی این کار اشتباه محض بود ... شما هویه رو روی 478 بزارید و مقداری قلع روی خازن و یا ترانزیستور بزارید . میبینید که به راحتی در میاد . اصلا با هیتر کار نکید مگر در کار های بخصوص

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام، تاریخچه اینترنت را اگر مطالعه کنید در ابتدا نام آن آرپانت بود که توسط وزارت دفاع امریکا طراحی گردید هدف اصلی از اینترنت به اشتراک گذاری و استفاده از تجربیات دانشمندان و محققان در اقصی نقاط دنیا میباشد این سایت، سایت بسیار مفیدی است و همیشه از بنیانگذاران و استادان آن تشکر و قدردانی میکنیم و لازم است محبت و لطف بیشتری به در خواست کنندگان بنمایند.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

سلام
استفاده از هویه هوای گرم انطوری که من میزان کردم سری که باد میده یه خورده باید جلوتر باشه تا مقدار خیلی کم هواش از کنار پیچ بست خارج بشه . دومین کار هویه نباید خیلی فوری قطعه در بیاره چون در اون حالت خیلی دما میده و باعث سوختن و باد کردن فیبر میشه .قطعه مورد نظری که میخواهید در بیارید لااقل یه دو سه سانتی باید از نوک هیتر فاصله داشته باشه . و نوک رو یکجا نگیرید ممکنه حرارت متمرکز شده قطعه و مدار رو بسوزونه. . دمای تنظیم شده رو روی حالت وسط ولوم قرار دادم یعنی هم حرارت و هم باد .برای در اوردن خازن های مادر برد چون لحیم اون یه خورده الیاژ احتمالا (نقره) داره خیلی محکمتر از لحیم معمولی میباشد برای در آوردن اونها یه خورده لحیم خوب بهش لحیم کن و از غلظت و سفتی بندازش . بعد با هیتر و هویه معمولی درشون بیار. این نظر من بود
موفق باشید .

بالا