آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چهار نرم افزار باور نکردنی HDD DOCTOR SUITE که کار pc-3000 را بدون کارت سخت افزاری انجام می دهند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
راستی یادم رفت بپرسم نرم افزار برای ریکاوری منظور شما دقیقا چه نرم افزاری هست که مکمل این دستگاه می شه. باز هم شرکنده ولی پست ها قابلیت ویرایش را نداره ادم مجبور می شه چند بار تاپیک کنه.
من از نرم افزار prosoft pc3 یشتر استفاده می کنم خوب هم جواب می ده اما اگر نرم افزاری بهتر هست که تمام پسوند ها را ریکاوری کنه معرفی کنید ممنون می شیم.

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
می شه یک فایل پی دی اف فارسی بگذارید یا چند تا عکس یا هر چیزی دیگر که تمام موارد و کار های این نرم افزار را خیلی راحت توضیح بده با مثال تا همه با طرز کار ان و استفاده کردن از آن یاد بگیرند.
فیلم اموزشی خودتون درست کنید بگذارید جزوه ای چیزی نداره

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
بجای لینک دانلود اگه توضیحات منو ها و امکاناتش رو میزاشتین خیلی بهتر بود.من خودم به شخصه به همچین ابزاری نیاز دارم و قصد خرید دارم اما تا ندونم چه کاهایی برام انجام میده و چقد برام درآمد زایی داره عمرا واسش سر کیسه رو شل نمیکنم !
اگه تمام امکانات رو به زبان فارسی قید بفرمایید قطعا خیلی از دوستان خرسند خواهند شد. ممنون

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
سلام دقیقا این همان مشکل همه بچه های انجمن هست و واقعا هم حق دارند خرید دستگاه و نرم افزار جوابگو نیست اصل کار آموزش هست با آن خاطره بدی که همه افراد انجمن از خرید pc-3000 چینی در سال های قبل داشتند و البته هیچ گونه اموزشی هم از آن قرار نگرفت البته منظور من شرکت شما نیست چون شرکت های زیادی pc-3000 چینی را می فروختند کمتر کسی جرات می کنه نرم افزاری که میزان توانایی هاش را نمی شناسه و حتی دستگاه دکتر سوییت را بخره.
به نظر من اگر ساپورتی باشه و آموزشی فارسی باشه حتی اگر ناقص هم باشه بهتره از این هست که اصلا نباشه.
خدا را شکر مشکل اموزش pc-3000 china به زبان فارسی حل شده هر چند که آن هم ناقص هست ولی کاچی بهتر از هیچی هست.

samoraei

کاربر
2011-03-12
22
149
پاسخ : چهار نرم افزار باور نکردنیWDR-SRT-MRT-STR که کار pc-3000 را بدون کارت سخت افزاری انجام می دهند.

سلام من نسخه اصلی یکی رو براتون اپ میکنم ببینم میتونید کاری بکنید.

پیوست‌ها

• 6.5 مگابایت بازدیدها: 1,494

ho3in(^_^)

کاربر
2011-02-24
87
136
36
www.my-painting.mihanblog.com
سلام
من توی یکی از تاپیکها خوندم که یکی از کاربرا نوشته بود دستگاه نمیتونه بدسکتور و delys detect (تاخیر در شناسایی بلوک ها )هارد های مکستور و سیگیتو را تعمیر کنه.آیا ورژن خاصی هست که این سری از هاردهارو هم ساپورت کنه؟

samanshahed

کاربر
2010-12-07
108
427
این نرم افزار هارو کجا میششه دانلود کرد حالا دمو یا اصلی همینجوری واسه دیدن کجا باید پیدا کرد؟

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
این تایپیک کلا شده محل تبلیغ و فروش
از این ور شما یه حرفی میزنید و مصرف کنندگان یه حرف دیگه
ضمنا اصلا جنبه علمی برای انجمن نداره و فقط نظم انجمن رو بهم میریزه
اقای نکویی چند بار بتون تذکر داده بود
امیدوارم بار اخر باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا