آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن ACER 5230E

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
با سلام

ACER 5230E روشن نمیشد وقتی باطری بایوس رو در آوردم و آداپتور رو وصل میکنم روشن میشه ولی اگر خاموش کنم دوباره روشن نمیشه البته اگر آداپتور رو قطع و دوباره وصل کنم روشن می شود.بایوس زدم فرقی نکرد

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
من امروز همین دستگاه با همین ایراد دقیقا اومد، کریستال رو عوض کردم ای سی بایوس عوض شد بایوس زده شد هیچ تغییری نکرد اما سی پی یو رو عوض کردم حالا دستگاه درست روشن و خاموش میشه اما تصویر نداره امپر ۱.۰۴ میمونه البته سی پی یو عین خودشو نداشتم برا خودش اینتل ۲.۲۰ دو مگ باس ۸۰۰ بود من ۲.۶ سه مگ باس ۸۰۰ گذاشتم چی فکر میکنید دوستان ؟ چه کنیم؟ اهان در ضمن ولتاژ سی پیوی جدید در هنگام روشن بودن ۱.۲۶ ولتاژ رم ۱.۸ بود ۳.۳ و ۵ هم بود هیت ای او رو هم دادم ، فشار رو سیپییو و جنوبی و شمالی دادم هیچ تغییری نکرد رم ها چندین بار عوض شد . اما اوضاع اپسیلونی تغییر نکرد.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوستان با چند تا نسخه مختلف بایوس امتحان کنید .حتی الامکان نسخه بایوس باید از آی سی بایوس سالم خوانده شود .معمولا نسخه هایی که روی سایت شرکت سازنده می ذارن ،نسخه آپدیت از طریق ویندوز هست .با این نسخه بایوس هم امتحان کنید .
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 1,014 کیلوبایت بازدیدها: 48
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahram68

masoud.momen

کاربر
2013-04-07
11
18
با سلام
منم دقیقا همین مشکلو با یه Dell n5110 دارم که البته لپ تاپ خاموش اومد پیشم با تعویض i/o روشن شد و این مشکلم نداشت اما بک لایت نبود با قلع کاری مجدد i/o و شست و شوی با دقت اون بک لایت اومد اما مشکل دوستمون هم بهش اضافه شد
اما بعد از اون هر چی با i/o سروکله زدم که شاید بازم مشکل از اون باشه جواب نگرفتم

• Like

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
با سلام تک سوئیچ پاور رو تعویض کن مشکل حل میشه نمونه همین مشکل در لپ تاپ دل داشتم حل شد.

آخرین ویرایش:
  • Like

masoud.momen

کاربر
2013-04-07
11
18
استاد بزرگوار منظور از تک سوییچ پاور رو میشه دقیق تر بفرمایید
البته من اینم اضافه کنم که فلت مربوط به کلید پاورو جدا کردم با اتصال پین های روی برد به هم دستگاه رو روشن کردم هم فرقی نکرده

• Like

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
استاد بزرگوار منظور از تک سوییچ پاور رو میشه دقیق تر بفرمایید
البته من اینم اضافه کنم که فلت مربوط به کلید پاورو جدا کردم با اتصال پین های روی برد به هم دستگاه رو روشن کردم هم فرقی نکرده

کلید پاور - سوئیچ

• Like
بالا