آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل باز نشدن درب توسط آیفون تصویری سیماران

evenger

کاربر
2012-02-15
9
48
درود

ضمن خسته نباشید به استاید گرامی

آیفون من تصویری سیماران هست.
آیفون صدا میاد و میره تصویر نشون میده ولی دکمه باز شئن درب رو که میزنم درب باز نمیشه و عکسالعنلی نشون نمیده.
کشنده پشت درب رو هم عوض کردم ولی تق تق صدایی که باید بده هم نمیده. انگاری برق بهش نمیرسه.
ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چی رو تعویض کنم.
موفق و موید باشید

یا حق

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام شما ابتدا بررسی کنید ولتاژ لازم بعد از زدن کلید به بوبین درب میرسد یا نه اگر ولتاژ لازم را نداریدسیم های ارتباطی از سوئچ تا بوبین را بررسی کنید واگر ولتاژ دارید با اعمال ان به بوبیناز سلامت ان مطمئن شوید دلایل مکانیکی هم میتواند عامل مهمی باشد بررسی کنید ونتیجه را اعلام کنید

evenger

کاربر
2012-02-15
9
48
با سلام شما ابتدا بررسی کنید ولتاژ لازم بعد از زدن کلید به بوبین درب میرسد یا نه اگر ولتاژ لازم را نداریدسیم های ارتباطی از سوئچ تا بوبین را بررسی کنید واگر ولتاژ دارید با اعمال ان به بوبیناز سلامت ان مطمئن شوید دلایل مکانیکی هم میتواند عامل مهمی باشد بررسی کنید ونتیجه را اعلام کنید

درود

ضمن خسته نباشید به شما استاد عزیز.
استاد ولتاز ندارد .
به نظر شما امکان اینکه فیوز ترانس سوخته باشد وجود دارد یا خیر ؟؟
و یا اینکه سوئیچ دستگاه مورد دار باشد چطور ؟؟

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

موفق و موید باشید

یا حق

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما ابتدا ورودی ترانس را چک کنید تا نسوخته باشد بعدمعمولا ولتاژ ی که به کلید اعمال میشود را گرفته کلید وسیم های ارتباطی بررسی شود فیوز اگر دارد ببینید نسوخته باشد کار ساده ای است مشکل حل میشود

آخرین ویرایش:

evenger

کاربر
2012-02-15
9
48
شما ابتدا ورودی ترانس را چک کنید تا نسوخته باشد بعدمعمولا ولتاژ ی که به کلید اعمال میشود را گرفته کلید وسیم های ارتباطی بررسی شود فیوز اگر دارد ببینید نسوخته باشد کار ساده ای است مشکل حل میشود

درود

استاد ترانس رو چک کردم. فیوز سالم بود
ورودی و خروجی ولتاژ داشت.
پنل هم کلیدش مشکلی نداشت.
فقط 1 سوال واسم پیش اومده.
برق بوبین از کجا تامین میشه ؟؟؟ از پنلی داخلی یا پنلی که بیروون خونه نصب میشه؟؟؟
اصلا معلوم نیست سیم هاش از کجا و به کجا رفته ؟؟
واسه تست سیم های رابط باید چطوری تست بگیرم ؟؟ اهم متر هم موجوده
موفق و موید باشید

یا حق

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
دوست عزیز روی صفحه دم دری شما دو عدد سیم به رنگ مشکی وجود دارد زمانی که شما از بالا دکمه دربازکن را فشار میدهید این دو سیم به هم دیگر اتصال پیدا میکند
خوب حالا
برای اینکه قفل بازکن عمل نماید شما نیاز به یک برق در حدود 12 تا 14 ولت دارید (ترانس)
یکی از سیم های برق 12 ولت(12) شما مستقیم وصل میشود به قفل دربازکن
و سیم دیگر برق 12 ولت شما (0) وارد یکی از سیم های مشکی پشت صفحه دم دری شما میشود
سپس یکی از سیم های مشکی صفحه دم دری مستقیم وصل میشود به قفل
در حقیقت این دو سیم مشکی همانند کلید عمل مینمایند

ابتدا شما چک کنید ببینید هنگامی که از بالا شاسی دربازکن را فشار میدهید داخل صفحه صدای تق تق رله می اید

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
همکار گرامی برای ورورد به بخش تلویزیون باید کاربر وی ای پی شویدودر بخش مربوطه با مشخصات کامل همراه با مدل درخواست کنید
باسلام وخسته نباشید لطف کنید نقشه تلوزیون گلدی 14 نشونم بدی

evenger

کاربر
2012-02-15
9
48
به نام خدا
دوست عزیز روی صفحه دم دری شما دو عدد سیم به رنگ مشکی وجود دارد زمانی که شما از بالا دکمه دربازکن را فشار میدهید این دو سیم به هم دیگر اتصال پیدا میکند
خوب حالا
برای اینکه قفل بازکن عمل نماید شما نیاز به یک برق در حدود 12 تا 14 ولت دارید (ترانس)
یکی از سیم های برق 12 ولت(12) شما مستقیم وصل میشود به قفل دربازکن
و سیم دیگر برق 12 ولت شما (0) وارد یکی از سیم های مشکی پشت صفحه دم دری شما میشود
سپس یکی از سیم های مشکی صفحه دم دری مستقیم وصل میشود به قفل
در حقیقت این دو سیم مشکی همانند کلید عمل مینمایند

ابتدا شما چک کنید ببینید هنگامی که از بالا شاسی دربازکن را فشار میدهید داخل صفحه صدای تق تق رله می اید

درود

دوست عزیز وقتی دکمه پنل داخل خونه جهت باز شدن درب رو فشار میدم از پنل بیرونی صدای تق تق های ریز میاد ولی بوبین عکسالعملی نشون نمیده و حتی سیم هاش ولتازی نداره.
از پنل بیرونی 2 رشته سیمی که به بوبین رفته رو تست اتصال کوتاه گرفتم و درست یود سیم ها.
ولی متاسفانه باز هم سر سوکت بیرونی همونجایی که سیم های بوبین وصل شده تست ولتاژ گرفتم ولتاژ نداشت.
مورد بعدی اینکه وقتی پنل بیرونی رو باز کردم و بستم دیگه تصویر ندارم یعنی موقع زنگ زدن صدا میره و میاد فتوسل هم عمل میکنه و ال ای دی های دید در شب روشن میشن ولی تصویر سفید هست . موندم چکار کنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
رفتیم ابروشو درست کنیم چشمشو کور کردی

یا حق

بالا