آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل نداشتن تصویر در مادربورد foxconn 945PL7AE-KS2H

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
مشکل نداشتن تصویر در مادربورد foxconn 945PL7AE-KS2H در این مادربورد که مدام بوق ممتد زده وقطع میشود وباز دوباره بوق میزند که بوق رم میباشد ولی رم و بقیه قطعات تست شده است وایراد از مادربورد میباشد که کارهای انجام شده چک کردن قطعات دور اسلت رم وتعویض فت ها و ای سی های دور اسلت و پرگرام کردن بایوس ولی مشکل هنوز پا برجاست اینم عکس این مین وقسمت های که بر روی انها کار انجام شده است 2.jpg اینم یک نمای کلی1.jpg

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
دوستان گرامی سلام مشکل برطرف شد مشکل قطع بودن رشته سیمی بر روی برد بغل اسلت رم زیر اسلت بود که با کانکت کردن این دو رشته مشکل برطرف شد که موقعی که از اسلت عکس میگرفتم داخل عکس زیر اسلت سوختگی کوچکی مشاهده شد که من را به ان قسمت برد و مشکل را برطرف کردم ممنون از راهنمایی شما دوستان
اینم عکس ان قسمت 3.jpg

afarinesh-r

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-29
123
320
دوستان گرامی سلام مشکل برطرف شد مشکل قطع بودن رشته سیمی بر روی برد بغل اسلت رم زیر اسلت بود که با کانکت کردن این دو رشته مشکل برطرف شد که موقعی که از اسلت عکس میگرفتم داخل عکس زیر اسلت سوختگی کوچکی مشاهده شد که من را به ان قسمت برد و مشکل را برطرف کردم ممنون از راهنمایی شما دوستان
اینم عکس ان قسمت مشاهده فایل‌پیوست 61079

سلام دوست عزیز
من هم همین مشکل رو دارم. مین بوق رم میزنه ولی رم که میزارم فرقی نمی کنه
کنار اسلت رم همون قسمتی که گفتید یه سیم هست که از بالا پیداست
فکر کنم دستکاری شده
این سیم از کجا به کجا وصله ؟ چجوری میشه مشکل رو حل کرد ؟
ممنون از کمکتون

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
سلام بزرگوار،خیلی ممنونم مشکلم حل شد چند روزی بود منم درگیر این مادربرد بود به اون قسمت توجه نکرده بودم...ممنون مشکل من که حل شد:yes:

بالا