آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل پاور گرین gp430a

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
این پاور روشن می شود ولی دستگاه را روشن نمی کند مشکل از پاور است چون با پاور دیگر دستگاه راه افتاد
عیب پاور چیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام، منظور شما از پاور روشن میشود ولی دستگاه را روشن نمیکند یعنی وقتی به مادربرد وصل میکنید فن میچرد ولی سیستم بالا نمی آید یا بدون بار سیم سبز را به مشکی اتصال میدهید روشن میشود

college_co

کاربر
2011-05-13
15
58
دوست عزیز پاور دستگاه شما به علت جریان گشی .بازدهی توان خروجی آن پایین امده.این مشکل بیشتر از یکسری mosfedها و خازن های میباشد.چک بفرمایید خازن ها ترکیدگی نداشته باشد

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
با پنس روشن می شود بازش کردم چندتا از خازن های خروجی سرشون سولفات زده بود چه کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

rapco55

کاربر
2015-02-05
9
7
سلام خدمت مهندسین دلسوزمن یک پاورگرین430وات دارم بااتصال سیم سبزومشکی فن روشن می شود درضمن قبل روشن نمی شد باتعویض ای سی494درست شدوهمه ولتازها تقریبادرست هستنداماروی مادربرد استارت نمیشود همه خازنها ومقاومتها ازنظرظاهری درست هستند اگرلطف کنیدراهنمای کنیدمتشکرم ضمناجریان پاوربه نظرمن کم هست امامشکل نمی دونم کجاهست باتشکر....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام خدمت مهندسین دلسوزمن یک پاورگرین430وات دارم بااتصال سیم سبزومشکی فن روشن می شود درضمن قبل روشن نمی شد باتعویض ای سی494درست شدوهمه ولتازها تقریبادرست هستنداماروی مادربرد استارت نمیشود همه خازنها ومقاومتها ازنظرظاهری درست هستند اگرلطف کنیدراهنمای کنیدمتشکرم ضمناجریان پاوربه نظرمن کم هست امامشکل نمی دونم کجاهست باتشکر....

یک تاپیک برای مشکل پاورتون ایجاد کنید . از مطرح کردن در تاپیک کاربران دیگر جدا خوداری کنید . تاپیک قفل میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا