آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل عدم شناخت هارد و ظرفیت صفر

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
یه هارد دارم رو لیبل خودش نوشته
DIAMONDMAX 22
STM3320614AS
S.N: 6SZ1527K
===========
فریمورش رو دان کردم وقتی رفتم فریمورش رو اپ کنم NOT MACH داد دیدم مدلش اونجا STM3320613AS
عدد 14 و 13 فقط فرق میکنه هرچی گشتم مدلش فریمورش نبود چیکار کنم
میخوام فریمورش رو اپ کنم ظرفیتش 0 هست رفتم نوشته بود فریمورش مشکل داره تست هم نتونستم بگیرم
فقط میشه لینک فریمور
STM3320613AS
رو بدید فریمور هارد رو برنامه خود سیگیت و SEA TOOLS نوشته ZZ7L ولی رو لیبل نوشته MX15 الان گیج شدم
با سپاس

S@M@Nd

کاربر
2009-04-06
13
29
سلام به دوستان . من این مدار آر اس 232 به تی تی ال رو ساختم تو مرحله تست که RX و TX رو به هم وصل میکنیم هر چی مینویسم هایپر عینا چاپ میکنه و اگر جداشون میکنم هیچی نمینویسه آیا مدار من درسته ؟
اگر هم درسته این سوال رو دارم وقتی مدار فوق رو به هارد وصل میکنم هایپر شروع میکنه به تایپ کاراکترهای بی خود . اصلا هم توقفی نداره ؟ می خوایتم بدونم مشکل من چیه ؟
هاردم همین مشکل شناخته نشدن رو داره یا گه گاهی هم 0 میشناسه

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
سلام به دوستان . من این مدار آر اس 232 به تی تی ال رو ساختم تو مرحله تست که RX و TX رو به هم وصل میکنیم هر چی مینویسم هایپر عینا چاپ میکنه و اگر جداشون میکنم هیچی نمینویسه آیا مدار من درسته ؟
اگر هم درسته این سوال رو دارم وقتی مدار فوق رو به هارد وصل میکنم هایپر شروع میکنه به تایپ کاراکترهای بی خود . اصلا هم توقفی نداره ؟ می خوایتم بدونم مشکل من چیه ؟
هاردم همین مشکل شناخته نشدن رو داره یا گه گاهی هم 0 میشناسه

با سلام دوست من
مدار شما مرحله تست را با موفقیت پشت سر گذاشته،
اگر لطف کنید عکس از مدار و نقشه و المانهاش بزاری تا ما هم مدار شما را بسازیم ،ممنون میشم
با تشکر فراوان

S@M@Nd

کاربر
2009-04-06
13
29
به نظر میرسه که مدار شما درست کار میکنه و چون هنوز اتصال موتور قطع نشده کاراکترها ظاهر می شوند . اگه هاردتون ایراد داره حتما فریمور را آپدیت کنید

دوست عزیز من ارتباط موتوور رو با کارت قطع کردم . بابت فریمور مطمئن نیستم چه جور آپدیت کنم ؟

S@M@Nd

کاربر
2009-04-06
13
29
با سلام دوست من
مدار شما مرحله تست را با موفقیت پشت سر گذاشته،
اگر لطف کنید عکس از مدار و نقشه و المانهاش بزاری تا ما هم مدار شما را بسازیم ،ممنون میشم
با تشکر فراوان

چشم دوست عزیز حتما در پست بعدی عکس مدارم رو براتون میزارم .

بالا