آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمايي

mohammad6226422

کاربر vip
کاربر
2008-02-26
187
658
36
با سلام خدمت اساتيد محترم
كسي ميدونه 300ال اي دي سفيدليزري روچطور بايد به هم وصل كرد كه با ولتاژ12ولت روشن بشه وامپر كم بكشه وزود هم نسوزه
لطفآراهنمايي كنيد
با تشكر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام خدمت اساتيد محترم
كسي ميدونه 300ال اي دي سفيدليزري روچطور بايد به هم وصل كرد كه با ولتاژ12ولت روشن بشه وامپر كم بكشه وزود هم نسوزه
لطفآراهنمايي كنيد
با تشكر
با سلام :
دوست عزيز اولا به لينك زير مراجعه نماييد .
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=314
(اموزش و بكارگيري ديودهاي نوري led فايل پيوستي با كيفيت بالا )
در ثاني ولتاژ كار اين led ها وابسته به قطر انهاست شما بايد قطر led مصرفي خود را بزاريد تا دقيقتر راهنمايي كنم .
سوما با توجه به مصرف چشمگير اين led ها مدار زير را پيشنهاد ميكنم مونتاژ كرده و استفاده نماييد .
در اين مدار چند تا led ميتوانيد در نظر بگيريد كه همه انها پشت سر هم روشن و خاموش ميشوند و چون دشارز خازني led ها را روشن ميكند در نتيجه مصرف كه بطور قابل ملاحظه پايين ميايد در عين حال عمر led ها هم افزايش مي يابد و با توجه به تعداد led ها از روشنايي بيشتري هم بهره مند ميشويد (مدار از روي يك طرح مشابه درخواستي اقتباس شده است كه چند مدتي هست بدون دغدغه و مشگل داره كار ميكنه . دانلود فرماييد :
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 7.6 کیلوبایت بازدیدها: 55

mohammad6226422

کاربر vip
کاربر
2008-02-26
187
658
36
با سلام
استاد من ميخوام اين ال اي دي ها رو با هم روشن كنم كه يكسره روشن با شن
با تشكر لطفآ من رو راهنمايي كنيد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام
استاد من ميخوام اين ال اي دي ها رو با هم روشن كنم كه يكسره روشن با شن
با تشكر لطفآ من رو راهنمايي كنيد
با سلام :
عزيزم همونطوركه عرض كردم با توجه به اينكه سرعت روشن و خاموش شدن ال اي دي ها بالاست شما همه انها را روشن مي بينيد و اين بخاطر كم كردن مصرف در باتري ميباشد وگرنه همون فرمول كه ارايه كرده ام هم مي تواند پاسخگوي شما باشد (همه ال اي دي ها هميشه روشن باشند فرمول محاسباتي dc براي ال اي دي ها در همون تاپيك .
با تشكر .
موفق باشيد .

بالا