آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پیغام اکتیو کردن ویندوز7

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام خدمت دوستان گل............

مشکل:لپ تاپ رو که روشن میکنم صفحه بگراندش مشکی میشه بعد میرم تو تنظیمات بگراند آبیش میکنم هی پیغام فعال کردن ویندوز و میده این ویندوزی رو که نصب کردم از بسته نرم افزاری KING 2012 هست که نصب کردم هی پیغام اکتیو ویندوز میده کنار صفحه بباید چی کارش کنم.......؟ممنون میشم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
یا از اول ویندوزتون اکتیو نبوده یا بعد از اکتیو شدن آپدیت کردید دوباره غیر فعال شده. یک کرک از اینترنت دانلود کنید نصب کنید درست میشه.

کرک هم خیلی زیاده فقط تو گوگل بزنید کرک ویندوز 7. دیگه هزارتا میاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

آزاد فکوریان

کاربر vip
کاربر
2012-11-02
45
186
سنندج
سلام.دوست عزیز دی وی دی که نصب کردی باز کن داخلش یه فولدر هست به اسم کرک یا کیجینگ اونو باز کن یه فایل اگزه داخلش هست روش کلیک کن که باز بشه و عملیات کرک کردن ویندوز انجام بده:32000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوست با صفا
شما باید دو تا کار بکنید

eXtreme: این فعال ساز مخصوص سیستم هایی است که دسکتاپ آنها به دلیل خارج شدن از حالت جنیون سیاه شده است و میتواند زمان سیستم را مجددآ به حالت 30 روزه بازگرداند. (توجه داشته باشید که پس از استفاده از این فعال ساز برای فعال نمودن دائم ویندوز خود باید از یکی از فعال سازها استفاده کنید.)

کار دوم

Windows 7 Loader: بهترین فعال سازی است که تا به حال برای ویندوز سون منتشر شده است و برای استفاده از آن نیازی به انجام تنظیمات خاص نیست.

این هم لینک دانلود
دانلود کرک ویندوز سون

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با تشکر از همه دوستان گل ممنونم از همکاریتون دوست عزیز باسم جان این لینک رو که فرستادی دانلود که کنم فقط install کنم ok دیکه Windows 7 Loader:این رو دانلود کردم

بالا