آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هشدار بسیار مهم در مورد دلتاپالس3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
بله قرار بود //////////// هم این دستگاه/////////////// رو تست بزنه نتیجه رو تو انجمنش اعلام کنه ولی خبری از نتیجه تست ایشون نشد.

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
دوستان هر دو تا رو من ساختم دلتا در بیابان همه چی رو جنس خوب نشان میده و ماینر با هر قدم ویز ویز میکنه ضمن اینکه بردش به یک ونیم هم نمیرسه من یه نقشه عملی دارم یک سکه پنج تومنی روسی سانت وبرد نهایی بیش از 180 سانت وثباتش هم عالی است فقط جنس نو استفاده کنین اگه این نتایج رو گرفتین بگین تا تفکیکش رو که ساده است بهتون بگم

سلام دوست عزیز ما که طراحی پی سی بی بلد نیستیم این مدار رو چه جور بسازیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: **arash

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
البته من هم رو این فلزیاب تحقیق کردم و با اقای دمیر تماس داشتم . بهم گفته که برد این سیستم خیلی خوب بزنه 2ال 3 متره و بیشتر نیست . دوستان این همون فلزیاب دلتا پالس معمولی بود که حالا اقای دمیر اون دیجیتالی کرده و داره چند برابر قیمت میفروشه مواظب باشین که تبلیغاتی که بعضی ها کردن وحتی فیلم نشون دادن بیخوده داخل زمین حتی 1.5 هم نمیزنه البته اینطوری که من از خود دمیر پرسیدم چیز بدرد بخور اگه خواستم گفت که برات میسازم ولی این سیستم بیشتر برای اموزشه دانشگاهیانه نه برای تجسس زیر خاکی
وزیاد از کسی مثل اقای صحرائی ودیگران نخواین که براتون تست بزنن چون شما که اونجا نیستین اقای صحرائی یا هر کسی دیگه چطوری تست میزنه .
اگه اقای دمیر این حرف رو زدن شما لطف کن یه عکس از اون ایمیل بگیر و اینجا بزار تا همه ببینن

با مدرک حرف بزنید

با تشکر

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
دوستان ویدئو از دستگاه اماده شد.:thumbsup:
دستگاه بطور کامل از ترکیه و از آقای دمیر خریداری شده و با میکرو با برناهم کامل ورژن 3 هست: لینک دانلود خدمت شما:
پرشین گیگ - دانلود - 14m.avi

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
اگه اقای دمیر این حرف رو زدن شما لطف کن یه عکس از اون ایمیل بگیر و اینجا بزار تا همه ببینن

با مدرک حرف بزنید

با تشکر

البته
hadi-dinda عزیز
.البته خیلی بحث بین من و اقای دمیر بوده که نمی شود این جا گذاشت . سوالات من پایینه و جواب اقای دمیر بالاست
From: hüseyin demir <teknolojiekibi@gmail.com>
To: UYTT..........................................
Sent: Sunday, December 9, 2012 4:08 PM
Subject: Re: Hi Mr. H. Demir

Hi,

Thank you for your interest. Our detector is a pulse detector. If you want to find some metals in de 2-3 meter deepth, you can use our detector. Also, Our detector have a gap finding feature. pulse detector haven't got gap is €.

Regards.

3 Aralık 2012 20:09 tarihinde UYTT PPOIU </////////////////////////> yazdı:
Hi Mr. H. Demir
My name is ///////////////////////////
I am from Iran
I needed information about your metal (delta pulse 3)
Please answer these questions.
Your metal detector is it good?
Separation of metal from non-metal metal detector is it you?
Full price and how it is assembled?
To $
Do you have a metal detector that is less good than metal (delta pulse 3)?
Thank

mrmr16

کاربر
2010-08-08
89
303
دوست عزیز CINAPA خوب به نظرم من اگه این دستگاه 2تا3 متر رو میزنه پس 150 هزارتوان صرفش بشه ارزش داره

اگه شما به گفته آقای دمیر اطمینا دارید آیا ارزش رو داره یا نه .

آخرین ویرایش:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
دوست عزیز CINAPA خوب به نظرم من اگه این دستگاه 2تا3 متر رو میزنه پس 150 هزارتوان صرفش بشه ارزش داره

اگه شما به گفته آقای دمیر اطمینا دارید آیا ارزش رو داره یا نه .

حالا مگه من کفتم که اطمینان دارم . من تو این قیبل موارد حتی به خودم هم شک دارم .چه رسد به اقای دمیر که حتی روی مبارکشو هم ندیدم . فیلمو میلما که براتون گذاشته بدرد خودش میخوره .
دوستان نگاه کنید .وقتی اقای دمیر میگه 2 تا 3 متر اون نمیاد بگه چه فلزی با چه اندازه ای 2 تا 3 متر میزنه . ما امکان میدیم چون معمولا اینطوریه که سازنده نمیاد دستگاهشو کم توان جلوه بده و یه کم اون هم اگه انساف داشته باشه بردشو زیاد میگه البته توذهن خودش تحت شرایط که زمین پاک باشه املاح نداشته باشه وغیره .که اینارو به ما نیگن .که یک مترشو دیگه اضافی گفته اون هم شاید تحت شرایطی که خاک داره . ولی ما نیاز به تفکیک داریم اینو مطمئن باشید که فلزیاب ها برد تفکیکش نسبت به برد ال متالش خیلی کمتره . وگرنه ما که دنباله میخو درب پپسی و نوشابه که نیستیم . اونهم باز اگه خوب ساخته بشه و فیلم سرمون درنیاره . که نمیدون خازنش باید mkt باشه و مقاومتاش دارای تلرانس خیلی کم باشه و از این قبیل ..... پس خودتون قظاوت کنید . چی میشه و اینقدر با این قبیل مدارات ساده انگاری برخورد نکنین که فکر کنین هر چی سازنده گفته همون و قند تو دلمون اب بشه و با عجله بریم بسازیم . که الانه که یه گنجی بزرگ پیدا کنیم . نه عزیز من من خودمو تو الکترونیک پیر کردم از طراحی مدارات انالوگ بگیر تا دیجیتال و فرکانسی . اینطورا نیست . بعد از ساختن میفهمین که اوله کاره تازه سختیهای کار پیدا میشه .حقیقتش من با دمیر خیلی حرف زدم ولی نمیتونم . هر چی تحقیق کرد م این جا بزارم . چون شاید یک ماه هم زیاد تر بشه که براتون توضیح بدم
که از حوصله من خارجه .و وقتشو ندارم . این بدونید که هرچی پول بدی اش میخوری . که تا حدودی درسته . ومن با کسای که کلاهبرداری میکنن کاری ندارم .منظورم ارزش خود سیستمه و کاری که برده .وگرنه همون 150 هزاری که فرمودین البته که پولی نیست .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
موضوع بسته شد.!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا