آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

يک ترفندبراي تقويت صداياموسيقي پخش شده ازموبايل

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
سلام،بعضي وقتهاهنگام گوش کردن صداياموسيقي ازموبايل دوست داريم صداخيلي بلندباشدولي موبايلمان توان لازم راندارد،براي اين راهکاريک راديوضبط آماده ميکنيم ودگمه ايجکت کاست راميزنيم سپس دگمه پليي راميزنيم وموسيقي ياسخنراني رابرموبايل انتخاب واوکي ميکنيم وصدارامديوم قرارميدهيم وموبايل رادرون جاکاستي قرارمي دهيم طوري که بلندگو آن نزديک هدپخش صداقرگيرد،اگرنخواستيم مبايل راداخل جاکاست قراردهيم ميتوانيم هندس فري راوصل وآنرازيرهدقراردهيم.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز من اصلا متوجه منظور شما نشدم! یعنی چی موبایل را در جا کاستی قرار میدهیم؟؟؟

درضمن زیاد کردن صدای موزیک از طریق بسیاری نرم افزارها و همچنین هک فیم ور گوشی امکان پذیر هست ولی اصلا این کار توصیه نمیشود مگر اینکه صدای آهنگ اصلی ضعیف تر از حد نرمال باشد. زیرا به سخت افزار گوشی آسیب میرساند

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
دوست عزیز من اصلا متوجه منظور شما نشدم! یعنی چی موبایل را در جا کاستی قرار میدهیم؟؟؟درضمن زیاد کردن صدای موزیک از طریق بسیاری نرم افزارها و همچنین هک فیم ور گوشی امکان پذیر هست ولی اصلا این کار توصیه نمیشود مگر اینکه صدای آهنگ اصلی ضعیف تر از حد نرمال باشد. زیرا به سخت افزار گوشی آسیب میرساند**************************درودبرشماولي من بانظرشما مخالفم وهيچ ايرادي براي سخت افزارمبايل پيش نمي آيدچون مدتهاست استفاده ميکنم،چون هيجگونه تماس ميکانيکي والکترونيکي بين مبايل وراديوضبط نيست چون باالقاع مغناطيسي کارميکند.متشکرم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
نیاز به ارتباط نیست که سخت افزار آسیب ببینه. صدا آیا زیاد میشود یا خیر؟ سخت افزار و سیستم صوت موبایل از آی سی تا بلند گوی موبایل برای یک حجم صدای خاص طراحی شده. و اگر آهنگ خودش به اندازه کافی بلند باشد و با روشهای مختلف صدای آن را تقویت کرد به مرور موجب آسیب دیدن سیستم صوتی موبایل میشه. و اولین آسیبهایی که مشهود هست پایین آمدن کیفیت بلند گوی موبایل هست.

فقط در موردی میشه صدا رو تقویت کرد که صدای آهنگ اصلی ضعیف تر از حد نرمال باشه و با تقویت تازه به حالت نرمال برسه.

روی این قضیه خیلی تحقیق و کار کردم و در آن شک نکنید.

بالا