آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

چطوری می تونم در اینترنت ناشناس بمانم؟

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام

لطفا راهنماییم کنید چطوری می تونم در اینترنت ناشناس بمانم یعنی موقعی که در یک سایتی مطلبی نوشتم از روی اطلاعات موجود در آن سایت نتونند محلی که به اینترنت وصل شدم را شناسایی کنند با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
طرف اگه هکر باشه هیچ مانعی رو جلوش نمی بینه مثل پلیس سایبری
[hide]
1- و ی پ ی ا ن - س ا ک س
2- استفاده از سایت های وب ش ک ن مثل این سایت ***** و یا ****** این سایت ها مدام عوض میشه - برای اینکه همیشه از ادرس این سایت ها خبر داشته باشید باید داخل خبرنامه سایت بی بی سی فارسی عضو بشید - عضو شدن هم آسونه
3 - تغییر در تنظیمات ******
4 - فعال کردن برنامه های مخفی کننده آی پی
5-استفاده از ویندوز مجازی هستش که اصلا کارت شبکه و سریال هارد و... مجازی میده
6-استفاده از گرینه حالت ناشناس در مروگر فوق العاده گوگل کروم با زدن کلید های ترکیبی Ctrl + Shift + N
این هم از زبان خوده مرورگر
شما به‌حالت ناشناس وارد شده‌اید. صفحاتی که در این پنجره مشاهده می‌کنید، در سابقه مرور یا سابقه جستجوی شما نشان داده نمی‌شوند و پس از اینکه همه /} پنجره‌های ناشناس باز را ببندید، رد دیگری از قبیل کوکی روی رایانه شما نمی‌گذارند. اما، هر فایلی که دانلود کنید یا هر نشانکی که ایجاد کنید، ذخیره خواهد شد.

ورود به‌حالت ناشناس بر روی رفتار سایر افراد، سرورها یا نرم‌افزارها تأثیری نمی‌گذارد. درخصوص موارد زیر مراقب باشید:
  • وب‌سایت‌هایی که اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری می‌کنند یا به اشتراک می‌گذارند
  • کارمندان یا ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی که صفحات مورد بازدید شما را ردیابی می‌کنند
  • نرم‌افزارهای مخربی که ضربات کلید شما را در عوض لبخندک‌های رایگان ردیابی می‌کنند
  • نظارت توسط مأموران مخفی
  • افرادی که پشت سر شما ایستاده‌اند

[/hide]

آخرین ویرایش:

rashonh

کاربر
2012-01-18
38
102
سلام
وقتي شما وارد سايتي مي شويد ip شما در آن سايت با كدهايي كه در آن سايت در نظر گرفته شده حالا چه كد هاي آمار سايت و چه كدهاي ديگر ip شما در زمان ورود به آن سايت ثبت مي شود حتي مي شود فهميد كه الان در چه صفحه اي هستيد و به چه صفحه هاي در آن سايت رفته ايد.
وقتي ip شما ثبت شد كشور شهر isp حتي نوع مودم و شماره تماس و نام طرف و آدرس مسكوني آن طرف موقعي كه آن خط اينترنت پر سرعت را خريداري كرده است نمايش داده مي شود اما نرم افزارهايي هست كه ip را مخفي مي كند. اما در هر صورت مشخصات isp طرف ثبت مي شود . مي توانيد از نرم افزار hide ip استفاده كنيد تا ip شما در آن سايت با ip يك كشور ديگر ثبت شود .178.63.171.62
شماره ip اين سايت است
[h=2]Irantk.ir Traffic Statistics[/h][h=3]Alexa Traffic Rank:[/h]64,279
1.ir
2.ir

[h=3]Server Location:[/h]Germany
[h=3]ISP:[/h]Hetzner Online AG
در هر صورت به طور كامل ناشناس بودن سخت است

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
همانطور که دوستان گفتند با تغییر آی پی و مشخصات فقط میتونید افراد معمولی رو دور بزنید ولی پلیس فتا به تمام اطلاعات شما راحت دست پیدا میکنند.

حتی اسکریپتهایی هست که روی ویبولتین نصب میشه و حتی در صورت استفاده از برنامه های تغییر آی پی ، آی پی اصلی شما رو بر می گردونه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
آقای نکویی یه سوال
بنده مقداری از محتویان پستم رو مخفی کرده بودم و شما دکمه تشکر رو هم نزده بودید پس چطور مطالب رو خوندید "redcard"
یک بار همین موضوع در نزد آقای شاطی زاده اتفاق افتاد - کرک دانلود رو منیجر رو مخفی کرده بودم ولی ایشون بدون اینکه تشکر بزنند از اون فایل استفاده کردند
استیضاح در ملا عام :shalagh:
:biggrins:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من معمولا از تمامی دوستان تشکر میکنم گاهی یادم میره یا کلید رو میزنم اما به دلیل سرعت پایین عمل نمیکنه. اتفاقا در خیلی از تاپیکهایی که میبینم شما زحمت کشدید فقط وارد میشم که تشکر کنم. بابت پست بالا شما نباید آدرس سایت فیلتـــر شکن رو قرار میدادید چون باعث فیلتــر شدن سایت خودمون میشه:) ولی چون زحمت کشیده بودید و دوستمون رو راهنمایی کرده بودید من فقط پستتون رو ویرایش کردم. ولی انگار یادم رفته تشکر کنم شرمنده

مدیر کل و معاونین و من (ناظر فنی) میتونیم بدون تشکر کردن محتوای پست رو ببینیم.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوستان
فعلا هیچ راهی وجود نداره که 100 در100 شناخته نشوید!
من قبلا فکر میکردم که میشه از بعضی روش ها و دور زدن ها در اینترنت ناشناخته ماند ولی دوماه پیش دیدم که برادران چطور تمام کارهایی که در فضای اینترنت انجام داده ایم (حتی با IP های خارجی و یا مجازی) مشخص میکنند!؟!!!!

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام مجدد
دو راه جالب دیگه ای رو فراموش کردم

[hide]
راه اول استفاده از ویندوز مجازی هستش که اصلا کارت شبکه و سریال هارد و... مجازی میده
راه دوم :

استفاده از گرینه حالت ناشناس در مروگر فوق العاده گوگل کروم با زدن کلید های ترکیبی Ctrl + Shift + N
این هم از زبان خوده مرورگر
شما به‌حالت ناشناس وارد شده‌اید. صفحاتی که در این پنجره مشاهده می‌کنید، در سابقه مرور یا سابقه جستجوی شما نشان داده نمی‌شوند و پس از اینکه همه /} پنجره‌های ناشناس باز را ببندید، رد دیگری از قبیل کوکی روی رایانه شما نمی‌گذارند. اما، هر فایلی که دانلود کنید یا هر نشانکی که ایجاد کنید، ذخیره خواهد شد.

ورود به‌حالت ناشناس بر روی رفتار سایر افراد، سرورها یا نرم‌افزارها تأثیری نمی‌گذارد. درخصوص موارد زیر مراقب باشید:
  • وب‌سایت‌هایی که اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری می‌کنند یا به اشتراک می‌گذارند
  • کارمندان یا ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی که صفحات مورد بازدید شما را ردیابی می‌کنند
  • نرم‌افزارهای مخربی که ضربات کلید شما را در عوض لبخندک‌های رایگان ردیابی می‌کنند
  • نظارت توسط مأموران مخفی
  • افرادی که پشت سر شما ایستاده‌اند
[/hide]

آخرین ویرایش:
بالا