آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مادربرد GA-945PLM-S2 هنگام بوت گیر میکند

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوستان
مادر برد گیگابایت GA-945PLM-S2 با خازن متورم و عدم بوت دستم رسید خازنها تعویض شدن. مادربرد سرویس و شستشو شد.
الان که استارت میکنم مادربرد بوت میشه تا بعد از تست رم و همونجا دیگه گیر میکنه و هیچ واکنشی جز خاموش شدن و یا ریستارت نشون نمیده.
بایوس رو هم آپدیت کردم ولی همونجوری میمونه. پل جنوبی از حد معمول داغتر میشه و تا نزدیک حد تحمل سوختگی انگشت دما بالا میره(انگشت رو نمیسوزونه ولی خیلی داغ میشه)
ماسفتهای اطراف چیپ جنوبی رو تست کردم سالم بودن ولی بازهم عوضشون کردم مشکل حل نشد.
لطف کنید نظراتتون رو بذارید.
ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام دوستان مادر برد گیگابایت GA-945PLM-S2 با خازن متورم و عدم بوت دستم رسید خازنها تعویض شدن. مادربرد سرویس و شستشو شد. الان که استارت میکنم مادربرد بوت میشه تا بعد از تست رم و همونجا دیگه گیر میکنه و هیچ واکنشی جز خاموش شدن و یا ریستارت نشون نمیده. بایوس رو هم آپدیت کردم ولی همونجوری میمونه. پل جنوبی از حد معمول داغتر میشه و تا نزدیک حد تحمل سوختگی انگشت دما بالا میره(انگشت رو نمیسوزونه ولی خیلی داغ میشه) ماسفتهای اطراف چیپ جنوبی رو تست کردم سالم بودن ولی بازهم عوضشون کردم مشکل حل نشد. لطف کنید نظراتتون رو بذارید. ممنونم
با سلام دوست عزيز آيا خازنهاي تو اون ولتا

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوستان
ایراد از پل جنوبیه. داغ کرده و یکطرف قسمت مشکی عایق از روی برد خود چیپست بلند شده. منم شابلون برای ریبال کردن چیپ جدید ندارم.همینجوری تحویل طرف میدم.
دست شما هم درد نکنه. محبت زیادی کردید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا