آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نشناختن هارد اکسترنال western digital

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zenith

کاربر
2009-09-12
4
7
سلام دوستان
من یک هارد 1 ترا وسترن دیجیتال اکسترنال دارم.
وقتی هارد به سیستم وصل می کنم اول هارد را نمیشناسه اما چراغ هارد روشنه و صدای کار کردن از داخلش میاد
بعد از مدتی که میگذره هارد را میشناسه و میگه باید فرمت بشه. وقتی میگی فرمت کن میگه نمی توانم و بعد از مدتی دوباره هارد را نمشناسه و وقتی دوباره میشناسه همین ارور فرمت را میده
اطلاعات خیلی مهمی توی هارد دارم اگر میشه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

zenith

کاربر
2009-09-12
4
7
در مورد اینکه چطوری باید فریمور را رایت کنم اطلاعاتی ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

zenith

کاربر
2009-09-12
4
7
با HDDregnator تست کردم. اسکن نمیکنه و می نویسه:
master boot record of this hard drive is damaged
راهنمایی بفرمایید

rashonh

کاربر
2012-01-18
38
102
سلام دوستان
من یک هارد 1 ترا وسترن دیجیتال اکسترنال دارم.
وقتی هارد به سیستم وصل می کنم اول هارد را نمیشناسه اما چراغ هارد روشنه و صدای کار کردن از داخلش میاد
بعد از مدتی که میگذره هارد را میشناسه و میگه باید فرمت بشه. وقتی میگی فرمت کن میگه نمی توانم و بعد از مدتی دوباره هارد را نمشناسه و وقتی دوباره میشناسه همین ارور فرمت را میده
اطلاعات خیلی مهمی توی هارد دارم اگر میشه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
با عرض سلام خدمت دوستان
دوست عزيز مي توانيد فيرم وار اين هارد را از لينك زير با دادن مشخصات هارد دانلود كنيد
WD Support / Downloads / My Passport
و اگر هارد به حالت عادي بر نگشت مي توانيد نرم افزار فرمت مخصوص هارد وسترن ديجيتال را WD Quick Formatter for windows از لينك زير دانلود كرد همراه با آموزش تصويري فرمت.

Using WD Quick Formatter to format external drives (Windows 7, Vista, XP) or Mac OSX (Leopard, Snow Leopard, Lion or Mt. Lion)

blogfa

vahid4u

کاربر
2010-08-03
26
73
با سلام
من یک هارد My Passport 750 دارم هر وقت اونو به سیستم وصل میکنم اونو به عنوان یک Device جدید میشناسه و هر بار باید درایورشو نصب کنم اونهم با کلی دردسر بعد از نصب بشکل دستی هیچ درایوی در My Computer اضافه نمیشه. نرم افزار آپدیت فریمور هم اونو نمیشناسه. چکارش کنم. در ضمن هارد کار می کنه و چراغشم روشنه
ممنون

ashkannazari

کاربر
2009-03-19
3
7
دوست عزیز می تونم بابت رفع مشکلت یه مرکز تخصصی تعمیر وبازیابی هارد دیسک و بهت معرفی کنم
خانه هارد ایران :32000000:
------------------------------

ویرایش شد...

دوست عزیز میتونید در پیام خصوصی به ایشون شرکتتون رو معرفی کنید. از گذاشتن هر گونه شماره تلفن و ایمیل و تبلیغات دیگر در سایت خودداری کنید

mojtabakamel

کاربر
2013-01-04
1
1
سلام بچه ها.هارد اکسترنال مدل وسترن دیجیتالم رو هیچ کامپیوتری نمیشناسه ولی چراغش روشن میشه ویک پنجره باز میشه که یکی از کلمات نوشته شده در اون unknown device لطفا کمکم کنین که چیکارش کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا