آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر ندادن لپ تاپ gateway

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
با سلام خدمت همکاران عزیز
چند روز پیش 1 لپ تاپ gateway برام اومد که shut down نمی شد! قبل از هر کاری رفتم تو تنظیمات بایوس و دیدم که مدل و سرویس تگ و ... همشون و زده بود ***xx
لپ تاپ و باز کردم و فقط باطری بایوسش و در اوردم! وقتی روشنش کردم دیگه تصویر نداره(پاور میشه) بعد بایوسش و گرفتم و پروگرام کردم اما بازم جواب نداد!! چه کار باید بکنم!؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
پاسخ : تصویر ندادن gateway

دوست عزیز از خروجی تصویر کاملا اطمینان دارم، دیباگر که می زنم cpu دیتکت نیست

cypress

کاربر
2007-07-06
19
56

امیدوارم بایوس اصلی خودشو سیو کرده باشید اگر سیو کردید اولین کاری که باید بکنید دوباره بایوس اصلی خودشو برگردونید اگر جواب نداد اتصالات رو چک کنید سی پی یو و رم رو یک بار در بیارید جا بزنید

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران

با سلام خدمت همکاران عزیز
چند روز پیش 1 لپ تاپ gateway برام اومد که shut down نمی شد! قبل از هر کاری رفتم تو تنظیمات بایوس و دیدم که مدل و سرویس تگ و ... همشون و زده بود ***xx
لپ تاپ و باز کردم و فقط باطری بایوسش و در اوردم! وقتی روشنش کردم دیگه تصویر نداره(پاور میشه) بعد بایوسش و گرفتم و پروگرام کردم اما بازم جواب نداد!! چه کار باید بکنم!؟
با درود خدمت شما
دوست گرامی کار این لپ تاپ به کجا رسید اگر ایراد همچنان باقی است مدل دقیق این لپ تاپ را بیان کنید تا ببینیم چکار باید کرد
موفق باشید

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج

متاسفانه ایراد هنوز پابرجاست مدل لپ تاپ هم هست: ms2288 اگر کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون می شم ! چون آبروم داره می ره!!!:212:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام دوست عزیزم آی سی کلاک رو تعویض کن مشکلت حل میشه البته اول برو سراغ کریستالش نتیجه رو لطفا اعلام کنید یا حق

بالا