آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

لوازم لازم جهت لحیم کاری چیست

javadshahvan

کاربر vip
کاربر
2009-04-19
87
164
سلام
برای لحیم کاری از چه لوازمی باید استفاده کنم مثال برای لحیم کاری از چه روغن نسوزی باید استفاده کنم و یا برای تمیز کردن نوک هویه و موارد دیگر ممنون میشم هر چی لازم هست برای اینکار نوع جنس رو ذکر کنید

ممنون

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
1-قلع آساهی ساخت تایوان
2-هویه گات اورجینال باشد
3-روغن لحیم آلمانی
4-سیم ظرفشویی برای تمیز کردن نوک هویه
5-در ظمن اگر هویه با مارک دیگری خریدی توجه داشته باشید که نوک هویه برفی باشد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
دوستان سعی کنید حتی المقدور سطح کار را برای لحیم کاری تمیز کنید وازقلع جنس خوب که خودشان روغن دارند استفاده وکمتر از روغن لحیم بخاطر سلامت ریه ها استفاده کنید از خمیر فلکس هم برای نصب ولحیم کاری قطعات اس ام دی استفاده شود

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
بهترین روش برای تمیز کردن نوک هویه استفاده از یک پارچه نخی ست که پارچه را توسط اب خیس نمایید .سپس نوک هویه را روی ان بکشید
استفاده از فرچه سیمی باعث از بین رفتن الیاژ نوک هویه میشود
nok-goot.gifnok-goot.gif

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
به نظر من دستمال کاغذی نوک هویه را خیلی خوب تمیز میکند. کافیست که دستمال کاغذی را موازی میله نوک هویه در حالتی که کاملا داغ شده، از انتهای نوک هویه بطرف تیزی نوک کشیده و چند بار میچرخانیم و همزمان با چرخاندن کشیدن دستمال کاغذی را بسرعت ادامه داده کاملا براق وتمیز میشود.

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
به نام خدا
بهترین روش برای تمیز کردن نوک هویه استفاده از یک پارچه نخی ست که پارچه را توسط اب خیس نمایید .سپس نوک هویه را روی ان بکشید
استفاده از فرچه سیمی باعث از بین رفتن الیاژ نوک هویه میشود

سلام رطوبت موجود در پارچه باعث تغيير سريع حرارت نوك هويه و ايجاد ترك در نوك هويه و كاهش عمر آن ميشود به نظر من بهترين روش پاك كردن نوك هويه استفاده ا زسيم ظرفشوئي ميباشد

مشاهده فایل‌پیوست 58662

آخرین ویرایش:

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
سلام دوستان بهترین راه برای پاک کردن نوک هویه استفاده از اسفنج مخصوص این کاره که نه ترک میندازه نه مثل فرچه سیمی نوک آلیاژ نوک هویه رو از بین میبره ضمنا از سیم ظرف شویی هم خیلی بهتره

بالا