آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن شدن لحظه ای پاور

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
با سلام خدمت اساتید محترم
پاوری دارم وقتی سیم سبز ومشکی اتصال میکنم روشن میشه ولی وقتی به سیستم وصل می کنم یک لحظه روشن و خاموش می شود
خازنهای خروجی هم عوض کردم ترانزیستورهای هیت دوم هم چک کردم سالمه لطفا دوستان راهنمایی کنید با تشکر از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

repair1

کاربر
2012-09-23
54
239
سلام دوست عزیز
مشکل از پاور نیست اون سیم سبز که گفتی کارش چک کردن قسمنهای مختلف سیستم در لحظه روشن شدنه و در صورت وجود مشکل سیستم خاموش میشه

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با سلام خدمت اساتید محترم
پاوری دارم وقتی سیم سبز ومشکی اتصال میکنم روشن میشه ولی وقتی به سیستم وصل می کنم یک لحظه روشن و خاموش می شود
خازنهای خروجی هم عوض کردم ترانزیستورهای هیت دوم هم چک کردم سالمه لطفا دوستان راهنمایی کنید با تشکر از شما
با درود خدمت شما
اگر اطمینان دارید ایراد از پاور است مراحل زیر را انجام دهید
شما در وحله اول باید قلع مردگی کیت را برطرف کنید و خازنها و ترانزیستورهای خروجی نیز باید تست گردد
موفق باشید

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
شما که همه چیزو چک کردی و میگی که سالمه پس چه اصراری بر خراب بودن پاور داری ؟!
جای دیگه دنبال مشکل بگرد

باسلام خدمت اساتید محترم دوست عزیز کسی شما رو مجبور به جواب دادن نکرده دراین سایت مشکلاتی مطرح می شود که در بعضی مواقع عمومیت ندارد وقتی میگم تست کردم منظور این نیست که با یک سیستم تست شده من در چند سیستم تست کردم پاور جواب نداده نظر شما برای همه محترم است ولی باید منطقی باشد مانند جواب استاد محترم آقای امجدی با تشکر

آخرین ویرایش:

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
با درود خدمت شما
اگر اطمینان دارید ایراد از پاور است مراحل زیر را انجام دهید
شما در وحله اول باید قلع مردگی کیت را برطرف کنید و خازنها و ترانزیستورهای خروجی نیز باید تست گردد
موفق باشید

با سلام خدمت استاد محترم همونطور که قبلا گفتم خازنها عوض کرده وترانزیستورهارا چک کردم که سالم بوده از قلع مردگی هم خبری نیست به عنوان سوال میتونه مشکل از آی سی ها باشه(494 /339) با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا