آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

طولانی شدن وارد شدن به لگوی ویندوزmsi-7260-VER 1.0

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام دوستان ، مینی که بالا مدلش رو نوشتم استارد میکنم برای نشون دادن لگو ویندوز حدود 1دقیقه صفحه سیاه میمونه بعد حدود 5 دقیقه هم طول میکشه تاخط چین پایین صفحه رو پر کنه و در آخر بالا میاد ، کارهایی که روش کردم - تعویض رم- سی پی یو - گرافیک - هارد و ویندوز جدید- کابل ساتا- پیشاپیش از همه دوستانم تشکر میکنم.:):):) شاد باشید

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
سلام دوستان ، مینی که بالا مدلش رو نوشتم استارد میکنم برای نشون دادن لگو ویندوز حدود 1دقیقه صفحه سیاه میمونه بعد حدود 5 دقیقه هم طول میکشه تاخط چین پایین صفحه رو پر کنه و در آخر بالا میاد ، کارهایی که روش کردم - تعویض رم- سی پی یو - گرافیک - هارد و ویندوز جدید- کابل ساتا- پیشاپیش از همه دوستانم تشکر میکنم.:):):) شاد باشید
سلام دوست عزیز مشکل شما به احتمال زیاد یا از پاوره یا از بایوسه در نهایت مشکل در مادربرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kh@sh

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
با سلام ، بله عیب توی مادر برد ، ولی کدام منطقه ؟ فراموش کرده بودم که بگم بایوس هم کردم .باسپاس

آخرین ویرایش:

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
به احتمال زیاد اشکال از تغذیه رم هستش ماسفت ها و خازن های تغذیه رو چک کنید

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی

سلام دوست عزیز مشکل از قسمت بایوس است و شما حتما باطری3ولت cmosرا تعویض نمایید مشکل حل خواهد شد
واز باطری نو استفاده نمایید.

بالا