آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم پارتيشن بندي هارد مكستور320

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با سلام بيك هارد برام آوردند كه فكر كنم هنوزخام باشه ولي وقتي مي خوام پارتيشن بندي كنم ارور مي ده تومحيط ويندوز سون هم تو قسمت ديسك مننجمنت نشونش مي ده ولي وقتي مي خوام عملياتي روش انجام بدم دوتا گزينه مياد كه مي گه بايد يكي رو انتخاب كنم يكيش MBR وديگري فكر كنم PCG يا GPI خلاصه به نظر شما مشكل ازچيه وچطوري بايد تعميرش كنم باتشكر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام با هر نرم افزاري مي خوام استفاده كنم ارور مي دهد توويندوز نشونش مي ده ولي مثل هارد خام فقط ظرفيت را نشون ميده واگر با برنامه آكرون وغيره بخوام كاري انجام بدم مي گه يكي از دوگزينه را انتخاب كنم يا MBRويا GPIبه نظر شما مشكل ازكجاست بردشم سالم هست با ويندوز هم خواستم Fdisk كنم ارور مي ده ممنون ميشم راهنماييم كنيد باتشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676
سلام دوست گرامی فکر کنم از اون عیب هایی است که دوست دارد علی آقا را اذیت کند با ورژن های مختلف نرم افزار لرد انجام بده من خودم مجموعه لرد از 2007 تا حالا را دارم و این جور عیب هایی را با استفاده از انها برطرف میکنم منتها باید یک به یک آنها را امتحان کنید موفق و پیروز باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
برند هارد شما چیه؟ هر هاردی یک نرم افزار مخصوص خودش داره که معمولا وقتی خام هستند بهتره با نرم افزار خودشون پارتیشن بندی بشن و اگر این روش جواب نده یعنی هارد مشکل سخت افزاری داره.
اگر مکستور هست که راخت میتونید نرم افزارش رو از سایت خود مکستور دانلود کنید. البته باید هارد اصلی رو از سیستم جدا کنید و فقط هارد خام رو وصل کنید سپس با نرم افزار مربوطه سیستم رو بوت کنید و از همانجا عملیات رو انجام بدید.
اگر فعلا نرم افزار هاردتون رو نمیتونید پیدا کنید با سی دی ویندوز 7 بوت کنید و از همونجا پارتیشن بندی کنید اما حتما هارد اصلی رو جدا کرده و با هارد خام و سی دی ویندوز سیستم رو بوت کنید

اگر حتی نرم افزار خود شرکت هارد نتونه پارتیشن بندی رو انجام بده احتمال 90 درصد هارد مشکل سخت افزاری داره. اون 10 درصد رو هم باقی گذاشتم برای اینکه خودم پشت سیستم نیستم تا دقیق امتحان کنم

pcbh

کاربر
2012-04-04
88
496
سلام و درود / نرم افزار hirens قسمت مکستور مراجعه کنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام MBRهارد پاك شده بايد بازسازش كنم تا درست بشه با هركدام ازنرم افزارها كه تو سي دي هايرنز بوت بود امتحان كرد چه نرم افزارهاي هارد وچه نرم افزارهاي MBRارور ميدهند به نظر شما ديگه راهي هست براي تعميرش چندتا عكس ميذارم

پیوست‌ها

• 50.1 کیلوبایت بازدیدها: 225
  • 75.7 کیلوبایت بازدیدها: 224
  • 72.9 کیلوبایت بازدیدها: 219
  • 82.4 کیلوبایت بازدیدها: 214
بالا