آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

masror_D

کاربر
2018-04-13
8
3
تفکیک در مدارات پالسی به چه صورت انجام میشه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

poorya2012

کاربر
2012-02-15
17
11
M.I.R
سلام دوستان فایل ها قابل دانلود نیستن لطفا راهنمایی کنین و اگر کسی نقشه کامل و فایل هگز دلتا پلاس رو دراه من به چه شکل میتونم ازش تهیه کنم

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
با سلام خدمت دوستان من توانستم با کویل 45 النگو ی طلا را 140 سانتی اشکار کنم و دوستان فقط توجه کنن که برای4051=mc4051 ,و به جای tl082=lf412 وبرای تغذیه از دو عدد باطری که جمعا 24 ولت که با مداری رگوله به12 ولت ثابت استفاده کردم و رنج تعدادی از مقاومتها را هم تغییر دادم و البته دوستان توجه کنن که دلتا3 tl062 و 4094 با بعضی از مارکها کار نمی کنه به خاطر اینکه نمی تونستم به تو فیبر مدار چاپی دستکاری کنم از روش نویز گیری فزیکی استفاده کردم و صدای خروجی کمی ضعیف بود مجبور شدم خروجی صدا را به برد دیگه ای بدم و همون صدا را دوباره تقویت کنم تا به راحتی شنیده بشه البته اعتراف می کنم دلیل نا موفق بودن بعضی از دوستان فقط اینه که دلتا با ایسی های مار کهای بعضی از کار خانه ها مشکل داره و الان هم مشغول جایگزینی یک ایسی نویز پایین به جای 357 هستم دوستان می تونن ولوم tr1را بیرون بزارن تا راحتتر و با شرایط بتونن با محیط کالیبره کنن و کویل من از انواع مختلفی از سیم ها استفاده کردم که همشون جواب دادن فقط مسله ای که باید رعایت کنید از سیم رابط مرغوب استفادشود و اهم 3 تا3.6 استفاده شود و برایirf از سیلکون و هیت سینگ استفاده شود موفق باشید

یه فیلم از تست النگو بزار بدونیم راست میگی این بردی که میگی از قویترین فلزیابها هم کسی ندیده تی ال با اون قدرتش النگو رو تو یک مترو ده زده ... تو تستهایی که با دلتا پالس سه گزاشتن سکه رو تو ۴۵ سانتی زده . فقط فیلم تست مهمه

بالا