آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخه به اینم میگن تعمیر کردن

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
سلام امروز ظهر بود داشتم مغازه رو می بستم که یه پیر زن اومد وگفت این تلویزیون رو برام درست کن توان ندارم برم بعدظهر بیام دلم نیومد ردش کنم گناه داشت تحویل گرفتم اما چون دیر بود گفتم بعدظهر میام بازش میکنم الان که بازش کردم وحشت کردم موندم کدوم تعمیر کار بوده اینو درست کرده اخه اینم تعمیر کردن اقای تعمیر کار که اینو درست کردی خدای ابروی کار مارو بردی یکم بهتر ودقت میکردی بهتر بود

DSC02193.JPG

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
بازم دمش گرم برو خدا را شکر کن برد دستگاه بزرگتر نبود در غیر این صورت بجای سیم از کابل استفاده میکرد

چند سال پیش یک نمونه تعمیری ضبط خانگی 3 دیسک برام اوردند به علت شکستگی برد کنار از سیم مسی همان سیم داخل ترانس استفاده کرده بودند واقعآ به این افراد میگویند تعمیر کار

آخه بابا کمی فکر کن بعد کاری را انجام بده

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
البته خارج از بحث شوخی این مورد فقط اینجا نیست!
همین دیروز من من یک بردی رو باز کردم که کارشناس مربوطش اومده بود بجای مقاومت فیوزی 75 صدم که سوخته بود و 2تا مقاومت از سیم استفاده کرده بود.
باهاش که صحبت کردم میگفت که کاره مردمو راه انداختم !!!!!

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
سلام

حالا گذشته از اينکه کار جالبي کرده :redface: !

بعضي ها چه حوصله اي دارند که همچين تلويزيون هايي رو تعمير مي کنند ؟!

من اگر همچين تلويزيوني براي تعمير پيشم بيارن اگر حتي پول يک تلويزيون نو رو بابت تعميرش بهم بدن حاضر نيستم شکستگيشو تعمير کنم

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام

حالا گذشته از اينکه کار جالبي کرده :redface: !

بعضي ها چه حوصله اي دارند که همچين تلويزيون هايي رو تعمير مي کنند ؟!

من اگر همچين تلويزيوني براي تعمير پيشم بيارن اگر حتي پول يک تلويزيون نو رو بابت تعميرش بهم بدن حاضر نيستم شکستگيشو تعمير کنم
برعکس من ...
من اگه هزار تا کار نون و آب دار تو مغازه باشه یک شکستگی توپ مثل این بیاد همه رو ول می کنم و با عشق می چسبم به این و تو دل خودم می گم مصطفی یکم هم به دل خودت برس

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
درود
دقیقا!!
تعمیر شکستیگیها به شرطی که شاسی تمیز باشه و خیلی هم پودر نشده باشه یک جورایی هنرمندانه است!
انگار آدم داره مثلا یک مجسمه میتراشه یا یک نقاشی میکشه!
ولی عملا سودبخش نیست و مشتریها به ندرت ارزش کار را میفهمن.

بدرود

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
2 ماه پیش یکی از دوستان یک تلویزیون برای تعمیر پیشم آورده بود و گفت هر جوری هست این رو برام درست کن . پشت در تلویزیون هم شکسته بود و میگفت زمین خورده ولی زیاد عیب نکرده . خلاصه سرتون را درد نیارم ما هم گفتیم به روی چشم . هر جوری که باشه برات درستش میکنم برو اصلا فکرش را هم نکن
خلاصه به خودم گفتم این تلویزیون کلی بوی پول میده . وقتی درش را باز کردم دیدم که وای برد تلویزیون از وسط به شدت شکسته . این جا است که میگن تا ایراد را کامل بررسی نکردید به کسی قول تعمیر ندهید
سپس دست به کار شدم و 1 هفته کارم شد با این تلویزیون سرو کله بزنم یعنی رسما بنده را دیوانه کرد حالا بماند چه سیم کشی های عجیب و غریبی زدم که نبینید بهتر است
نکته اخلاقی : قسم خوردم دیگه به این مورد برخورد کردم تحویل نگیرم و خیرش را بخورم اینجوری بهتر است
موفق و پایدار باشید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
با سلام یادمه حدود 15 سال پیش یک تلویزیون شاسی از وسط شکسته را که فیبرش جدا شده بود درست کردم سه روز روش کار کردم بعد از15 سال دوباره برای ایرادی مراجعه کرده گفتم دیگر توان تعمیر این دستگاه را ندارن لامپ ش را در اورده روی شاسی دیگر تحویلش دادم بعضی کار ها توان و وقت زیاد میخواهد این کارها اخر وعاقبتش دیسک کمر وگردن ونهایت گرفتاری برای سالهای کهولت سن

بالا