آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

لپ تاپ ASUS F8S

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام امروز يك لپ تاپ اسوس برام آوردند كه باطري شارزنمي كنه ووقتي لپتاپ روشن ميشه باطري نصفه بيشتر نشون ميده كه شارز داره ولامت ضربدر روي آيكون باطري ميره مياد ويك خط روي ال سي دي هست كه وقتي كمي بازش مي كنم خط ميره ويك ژسورد داده به بايوسش كه مي خواد حذفش كنه ممنون ميشم راهنماييم كنيد باتشكر

آخرین ویرایش:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام هر دوتا پسورد را برداشتم مي مونه مساله ال سي دي وباطري كه تست كردم آدابتور سالمه باطري رو اگه بخوام تستش كنم با مولتي متر راهي هست يا نه ؟باتشكر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
لپ تاپ با آدابتور كار مي كنه ولي با باطري يكم كار مي كنه سريع خاموش ميشه چراغ ال اي دي شارز باطري قرمز رنگ شده به نظر شما مشكل ازكجاست وچطور ميشه تعميرش كرد

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
سلام هر دوتا پسورد را برداشتم مي مونه مساله ال سي دي وباطري كه تست كردم آدابتور سالمه باطري رو اگه بخوام تستش كنم با مولتي متر راهي هست يا نه ؟باتشكر
با درود دوست من
اگه روی ال سی دی لپ تاپ خط میفته یعنی یکی از پل های ارتباطی LCD قطع شده
در مورد باتری بهترین راه اینه که رو لب تاپ مشابه چک کنی چون فقط در اون صورته که میشه شما باتری رو چه نرم افزاری و چه سخت افزاری چک کنی با درود بیکران

جواد حمیدی

مدیر تالار
مدیر تالار
2007-12-30
987
8,943
با سلام
باطری رو با یک ادابتور که جریان رو نشون میده شارژ کن تا جریانی که باطری میکشه رو ببینی
اگه باطری کمی باد کرده باشه خراب است و شارژ نمیگیره

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام با منبع تغذيه نميشه اينكار انجام دادبا تشكر

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
فکر کنم مدل لپ تاپ F83s باشه !
من همین مدلو دارم . وقتی باطریش خراب میشه این علامتی که گفتی میادروش
بهترین کار همون که دوستمون گفته که رو دستگاه مشابه بزارید.

موفق باشی.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام لپ تاپ را باز كردم وباطري را گذاشتم روي مادربرد بعد ولتاژهايي كه ميداد اين بود دوتا لز ژايه هاش 3.5 ولت ويكي هم 12 ولت مي داد وبعد باطري رابرداشتم آدابتور راوصل كردم تا كنار پين هايي كه به باطري وصل ميشه تاشارژ بشه ولتاژ 18.5 هست به نظر شما ديگه كجا روتست كنم وعيب از چي مي تونه باشه باتشكر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما نباید لپ تاپ را باز میکردید شما باید زمانی این کار را انجام دهید که صد در صد ایراد از مادربرد باشد
شما قبل از این کار ها دستگاه را با شارژر دیگر تست کنید و باطری را هم با دستگاه مشابه تست کنید معمولا این ایراد از باطری است
البته شما یک کاری هم باید انجام دهید وارد ستاپ لپ تاپ شوید ببینید آیا انجا شارژ را انجام میدهد یا پیام خطا دارد ؟
یا زمانی که در ستاپ هستید و باطری و شارژر هم وصل است سیم شارژر را بکشید ببینید آیا لپ تاپ خاموش میشود ؟
بعد نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام استاد عزيز وارد ستاپ شدم ولي گزينه اي درمورد شارژ نبود سيم شارژر را كشيدم بيرون لپ تاپ خاموش نشد فقط نور ال سي دي يكم كم شد اگر امكان داره درمورد خط عمودي كه در سمت راست ال سي ديش هست كه با باز وبسته كردن درب لپ تاپ رنگش تغير مي كنه ويه لحظه خوب ميشه دوباره مياد باتشكر

بالا