آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هارد مکستور با نرم افزار هیرن 37 بدسکتور نشان میدهد

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
با سلام به شما عزیزان ، این هارد 160 یک روز کامل برای گرفتن 37 بدسکتور با نرم افزار هیرن - 9 - کار کرد ولی هیچ بدسکتوری نشناخت درصورتی که سلامت هارد رو میزنه 32% بدلیل داشتن بدسکتور ، دوستان بگید چیکار کنم ، ممنون

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام به شما عزیزان ، این هارد 160 یک روز کامل برای گرفتن 37 بدسکتور با نرم افزار هیرن - 9 - کار کرد ولی هیچ بدسکتوری نشناخت درصورتی که سلامت هارد رو میزنه 32% بدلیل داشتن بدسکتور ، دوستان بگید چیکار کنم ، ممنون

سلام با توجه به پایین بودن سلامت هارد بهتره بذاریش کنار اما اگه میخواهید فعلا قابل استفاده باشه با سی دی هیرن low level format روش انجام بده ببین کار میکنه یا نه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوست با صفا
شما اول فرمودید که 37 تا بد سکتور داره بعدش نوشتید که هیچ بد سکتور نشناخته
پس از کجا فهمیدید که بد سکتور داره

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
دوست از من با صفاتر سلام ، برو توی نرم افزار هایرن درصد سلامت هارد رو میده بعد پایینش دلیل کم بودن سلامت رو میگه وبعد از گرفتن بدسکتور دوباره همان جا روچک کن میبینی که آیا سلامت هارد برگشته یا نه ،بدسکتور چندتا بوده وچند تا سلامت شده توی هایرن گذینه5 وبعدتوی گذینه 3 برید ، لطفآ دوست خوبم کجای خوزستان ، من اهوازی هستم

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام مجدد دوست با صفا
از اینکه به بنده چیزی اموختید سپاس گذارم
چند تا روش برای تعمیر هارد دارم که الحمدلله تا به امروز برای بنده جوابگو بوده
هارد رو ابتدا هیت گرم گرفته و با تینر خوب شسته
سپس ابتدا برنامه low level format ورژن 2 اون رو فرمت میکنم بعد از اتمام فرمت اون رو از برق در اورده و بعد از چند دقیقه اون رو برنامه low level format ورژن 4 فرمت میکنم
انشائ الله جواب میگیری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان ممنون میشم اگر نیاز به آدرس یا شماره تلفن یکدیگر دارید در پیام خصوصی اینکار رو بکنید
با تشکر

بالا