آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نرم افزار پروگرامر ساده

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
387
2,861
بادرود- من يك پروگرامر ساده كه ايسي هاي اپروم را پرگرام ميكنه ساختم نرم افزار ي كه اين دستگاه رو ساپورت كنه را نياز دارم ضمنا PONY POROG2000 را دارم ولي.توي پرو فايلش ويندوز XP را ساپورت نمي كنه لطفا راهنمايي بفرماييد . باسپاس فراوان

پیوست‌ها

• 15.7 کیلوبایت بازدیدها: 79
  • 15.7 کیلوبایت بازدیدها: 92

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
بادرود- من يك پروگرامر ساده كه ايسي هاي اپروم را پرگرام ميكنه ساختم نرم افزار ي كه اين دستگاه رو ساپورت كنه را نياز دارم ضمنا PONY POROG2000 را دارم ولي.توي پرو فايلش ويندوز XP را ساپورت نمي كنه لطفا راهنمايي بفرماييد . باسپاس فراوان

سلام
میتونید از ICPROG استفاده کنید ساپورتش عالیه و روی XP هم تست شده است.

این هم لینک دانلودش:

http://www.ic-prog.com/icprog106C.zip

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
387
2,861
باسپاس از شما / دوست گرامي تنظيماتي كه نياز ايس هاي 24cxx در نرم افزار IC -PROGرا اگه يه توضيح مختصر بدي ممنون ميشم . آيا فايل به همان شكل كه (bin) دريافت ميكنيم در برنام پرگرامر قرار دهيم يا با برنامه خاصي بايد تبديل يا بازو.وبعد قرار دهيم روي نرم افزار مربوطه وبعد رايت كنيم ؟

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
باسپاس از شما / دوست گرامي تنظيماتي كه نياز ايس هاي 24cxx در نرم افزار IC -PROGرا اگه يه توضيح مختصر بدي ممنون ميشم . آيا فايل به همان شكل كه (bin) دريافت ميكنيم در برنام پرگرامر قرار دهيم يا با برنامه خاصي بايد تبديل يا بازو.وبعد قرار دهيم روي نرم افزار مربوطه وبعد رايت كنيم ؟

سلام

شما با اجرا کردن برنامه ابتدا با اخطار مواجه میشوید. اسم پرو گرامر رو مشخص کنید . قسمت TOOLS - OPTIONS -MISC رفته بعد گزینه فعال سازی برای اکس پی و 2000 هست رو تیک میزنید دوباره نرم افزار رو اجرا میکنید.
این نرم افرار کلیه فایلهای حافظه رو پشتیبانی میکنه.
[hide]

Untitled.png
[/hide]

بالا