آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل در ضربه و تصویر لبتاب acer

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
با سلام خدمت اساتید محترم.دوستان لب تاپ ایسر مشتری اورده مه با سرعت از موتور خورده زمین و ال سی دی شکسته بود که قبل از اینکه ال سی دی را بازکنم ال سی دی روشن میشد ولی نور فقط میداد و تصویری تو کار نبود ولی ازvgaتصویر میداد.ال سی دی را باز کردم دیدم شدید شکسته و قابل تعمیر نیست چون کل قسمت متصل به پنل شکسته بود .اما با بستن و سر هم کردن ال سی دی دیگه ال سی دی نورهم ندادو از vgaهم تصویر نمیده.مشکل از چی هست؟ایا وقتی ال سی دی وصل نباشد یا اینجور مشکلی داشته باشد تصویرvgaهم میرود؟

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود دوست من
نه ارتباطی ندارند , در حال حاضر خودم از یه لپ تابی استفاده میکنم که ال سی دی نداره و از vga ان دارم استفاده میکنم

بنظرم این یک امر طبیعی است! از اونجایی که لپ تاپ بسته بود قطعات جدا شده ان در مدار باقی مانده که بعد از باز کردن از مدار جدا شده است

دوست من با دقت بسیار زیادی وبا حوصله به مدارهای ان نگاه کن احتمالاینکه از برد لپ تاپ قطعه ای (بخصوص سلف ) جدا شده باشد بسیار زیاد است.
برد را هم هیت نرم بگیرید

با سپاس

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
با درود دوست من
نه ارتباطی ندارند , در حال حاضر خودم از یه لپ تابی استفاده میکنم که ال سی دی نداره و از vga ان دارم استفاده میکنم

بنظرم این یک امر طبیعی است! از اونجایی که لپ تاپ بسته بود قطعات جدا شده ان در مدار باقی مانده که بعد از باز کردن از مدار جدا شده است

دوست من با دقت بسیار زیادی وبا حوصله به مدارهای ان نگاه کن احتمالاینکه از برد لپ تاپ قطعه ای (بخصوص سلف ) جدا شده باشد بسیار زیاد است.
برد را هم هیت نرم بگیرید

با سپاس

با سلام و تشکر از شما.اخه قبل از باز کردن ال سی دی باvgaتصویر داشت و پس از بستن مجدد ال سی دی دیگر تصویر نداد.احتمال اینکه در باز کردن ال سی دی به علت حرکت دادن لبتاپ قطعات جدا شده از مدار جابه جا شده باشد وجود دارد؟با تشکر از راهنمایی شما.راستی جا زدن فلت میتواند ارتباطی داشته باشد؟از قسمت پشت ال سی دی؟منظور این است که ایا اگر مثلا فلت کاملا جا نباشد یا....ربطی به تصویرvgaندارد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام شما فلت ال سی دی رو چک کن قطعات رو برد ال سی دی ببین سلف پریدگی نداشته باشه بعد لپ تاپ را بازکن اینجور که شما می گید حتما داخل لپ تاپ هم قطعه چیزی پریده البته رمها روهم چک کن موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AREF1369
بالا