آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

از همکاران تقاضا دارم اگر اطلاعاتی در زمینه تعمیر سخنگوی سمند دارند راهنمایی کنند

salahshor

کاربر
2013-05-27
26
97
تهران
www.persianmotor.net
با سلام.بیشتر سخنگوها بک لایت ال سی دی شون قطعو وصل میشه که اکثرا بخاطر لحیم سردی مدار ال ای دی ان است اگر ال ای دی ها سوخته باشند شما میتوانید دوتا دوتا ال ایدی اس ام دی سری کنید

soshianet

کاربر
2010-05-24
5
22
ال سی دی سیستم سخنگو خراب بشه گیر میاد؟
کسی سراغ داره؟

1066

کاربر
2014-10-09
2
1
سلام من سمند 83 دارم و سخنگوش ازین مدلهاست که سرعت رو روی سخنگو میندازه
اما مشکلش اینجاست که وقتی ماشین و روشن میکنم و ماشین سرده سرعت و میندازه و درارو قفل میکنه و حرف میزنه اما یکم که میگذره مثلا 15 تا 20 دقیقه شایدم کمتر دیگه سرعت نمیندازه و حرف نمیزنه
بعضی وقتها هم گاز میدم با دور موتور در حالت توقف عدد سرعت روی سخنگو زیاد میشه و کم میشه
پیش هر باطری سازی میبرم میگه کار من نیست و کسی دست نمیزنه لطفا راهنماییم کنید بگید این مشکلش چیه و چطور حل میشه و کجا ببرم که درستش کنن؟
ممنون از لطف همه دوستان

soheil_ras

کاربر
2017-07-03
3
0
سلام
سمند 83 دارم هر وقت ماشین توی آفتاب میمونه و سخنگو گرم میشه . سخنگو شروع میکنه به خاموش و روشن شدن و هیچ کاری انجام نمیده تا وقتی که خنک بشه و شروع کار کنه
کسی میدونه اشکال از کجاست و آیا قابل تعمیره یا باید تعویض بشه ممنون

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
333
505
اذربایجان شرقی
سلام
سمند 83 دارم هر وقت ماشین توی آفتاب میمونه و سخنگو گرم میشه . سخنگو شروع میکنه به خاموش و روشن شدن و هیچ کاری انجام نمیده تا وقتی که خنک بشه و شروع کار کنه

با سلام
روی برد پایه های رگولاتورهای ولتاژ و پایه های دو عدد مقاومت پروات که دو وات میباشند را از لحاظ لحبم سری چک کنید و شارژلحیم کنید

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
333
505
اذربایجان شرقی
سلام

با سلام
روی برد پایه های رگولاتورهای ولتاژ و پایه های دو عدد مقاومت پروات که دو وات میباشند را از لحاظ لحبم سری چک کنید و شارژلحیم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamid-elx

soheil_ras

کاربر
2017-07-03
3
0
از جواب سریع شما متشکرم
بازش می کنم و لحیمها را مجدد انجام میدم و نتیجه را اعلام می کنم.

Hamid-elx

کاربر
2023-01-10
2
0
35
سلام وقت بخیر پارس elx دارم با قفل کردن و باز کردن درب ها راهنما نمیزه یا ترمز شدید میگیرم ممنون راهنماییم کنید

بالا