آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکلات هارد western

shayan_008

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-20
30
63
مشهد
سلام خدمت دوستان عزیز من یک هار western 320 پاسپرتی دارم مشکلش اینکه دیتکت نمیشه 5 بار سدای دی دید میده بعد از کار میوفته میتونید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
وقی که برق به خوده هارد نرسه شروع به تق تق کردن میکنه که فکر کنم سیستم شما قدیمی باشه
حالا شما یه زحمت بکش و این هارد رو سره یه سیستم دیگه امتحان کن
در بعضی هاردها مشاهده میشه که کابلشون دو سر یو اس بی داره که باید دو تاشون رو بذاری
موفق باشی

shayan_008

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-20
30
63
مشهد
سلام دوست عزیز سیستم من قدیمی نیست با یکی دو تا سیستم دیگه چک کردم ولتاژ متور دیسک بازی داره بعد هم ولتاژ می خوابه میتونید راهنمای کنید از کدو م قسمتهای برد میتونه باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با سلام شما اول یک کابل سالم براش بذاربعد اگه درست نشد یکبار بدسکتورگیری کن ببین توبایوس بالا میاد یانه بازم اگه درست نشد بردش رو یکبار شستشو بده ودوباره خشک کن بازم اگه درست نشد برد را یکبار هیت نرم بگیر واگه بازم درست نشد آی سی کنترولر موتور را تعویض کن اگه دوباره تعمیر نشد برد راعوض کن ببین جواب می ده یا نه که فکرنکنم گیرت بیاد در آخراگه همه این کارها راانجام دادی وباز تعمیر نشد یکبار با pc 3000 فریم ور را آپدیت کن راههای دیگه هست که مقرون بصرفه نیست سعی کردم بطور خلاصه راهنماییت کنم ولی از دوستان واساتید مثل امجدی وعباسپور بیشتر استفاده کن موفق باشید یاعلی

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دوست عزیز ابتدا بفرمایید که usb2.0 هست یا usb3.0 اگر usb2.0 باشد که مشکل از برد کانورتور می باشد و کافی است جهت تست ان را از هارد جدا کنید و همانطور که مشاهده خواهید کرد مثل هارد های نوت بوک می باشد و تست کنید هارد احتمالا سالم می باشد و مشکل از برد کانورتور می باشد. اما اگر usb3.0 باشد متاسفانه برد مبدل دیگر جداگانه نیست و بر روی برو درست در کنار ای سی پاور قرار گرفته که بسیار هم اسیب پذیر است . و در صورت صدمه دیدن این ای سی قطعا برد باید تعویض شود. عمده مشکل هارد های usb3.0 اتصال و استفاده مدام از انها از پورت usb 2.0 می باشد. موفق باشید

shayan_008

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-20
30
63
مشهد
سلام با تشکر از دوستان هارد لپتاب نه اکسترنال شستشو شارژ قلع هم قبلا انجام دادم مشکل هل نشده فکر میکنم از آی سی کنترولر موتور ها باشه که ای سی رو ندارم جای هست که بر یا ای سی رو تهیه کنم شماره ic sh 6601af

بالا