آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: جراحی هارد دیسک 320 سیگیت

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
باسلام می خواستم بدونم برای جراحی هارد چه وسایلی لازم هست وآیا بدون کلین روم میشه این کاررا انجام داد می خوام یک هارد 320 را جراحی کنم واطلاعاتش را بازیابی کنم لطفا راهنماییم کنید اگر میشه در مورد وسایل هم وسایل ارزون قیمت را نام ببرید وهم گران قیمت باتشکر فراوان از شما اساتید بزرگوار

آخرین ویرایش:

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
آقای احمدپور اون هاردهایی که معمولا بدسکتور دارند بدرد نمیخورن یعنی موقعی که ما نمی تونیم کاری براشون انجام بدهیم هیچکسی نمی تونه
من چندبار چندهاردو که نتونستم روشون کاری انجام بدهم برای تعمیر به چند مرکز گارانتی معتبر بردم اونا هم نتونستن کاری انجام بدهن
ما تنها می تونیم از اوراقیهای خودمون استفاده کنیم و کلین روم هم باشه بعضی موارد با جایگزین کردن قطعات داخل هاردها شاید بشه کاری کرد
ولی در کل در صورت خرابی برد معمولا نمی تونیم آیسی مشابه گیر بیاریم و جایگزین مگر اینکه اتفاقی در اوراقیهای خودمون داشته باشیم و یا از دوستان تهیه کنیم
و در مورد خرابی سکتور و دیسک هارد نیز متاسفانه روشی نیست بسیاری از تبلیغاتها نیز الکی هستن مثل همون استفاده از نرم افزارهایی مثل hdd reg میباشد که موقتی بدسکتورها رو مخفی می کنه
زیاد گول تبلیغات و جراجی هارد رو نخور
این مراکز بیشتر قدرتشون همون pc3000 و یا دستگاههای نظیر اون میباشد که اطلاعات را بازیابی می کنن و گرنه بیشتر موارد نمی تونن جوابگو باشند

بالا